Microsoft 365 w pakiecie ze sprzętem? To możliwe dzięki usłudze IT z onex.store

Microsoft 365 w pakiecie ze sprzętem? To możliwe dzięki usłudze IT z onex.store

 CentrumXP
CentrumXP
18:00
02.06.2021
1919 wyświetleń

W ubiegłym roku Microsoft przekształcił większość planów Office 365 w Microsoft 365. Zawierają one wszystkie dobrze znane składniki usługi, wliczając w to aplikacje biurowe Office, inteligentne usługi działające w chmurze czy zaawansowane zabezpieczenia. Subskrypcja całego pakietu jest generalnie bardziej opłacalna i wygodniejsza od kupowania każdej aplikacji z osobna, a dodatkowo daje dostęp do funkcji, które nie są dostępne w innej formie — jak na przykład współpraca nad dokumentami w czasie rzeczywistym czy zawsze aktualne wersje plików dzięki synchronizacji z chmurą. Okazuje się, że pod względem oszczędności i wygody można pójść jeszcze o krok dalej!

Co ma w sobie Microsoft 365, czego nie ma nigdzie indziej?

Dziś trudno sobie wyobrazić sprawnie funkcjonującą firmę bez aplikacji Microsoft Office. Od ponad 30 lat są one też obecne na naszych komputerach domowych i szkolnych, a w ostatnich latach odniosły również olbrzymi sukces na urządzeniach mobilnych z Androidem i iOS. W sklepach Google Play Store i Apple App Store aplikacje, takie jak Word, Excel, PowerPoint, OneDrive, Teams czy Outlook, zajmują pierwsze miejsca w kategoriach produktywności. Właściwie trudno się temu dziwić, jako że niełatwo znaleźć dla nich godną alternatywę. Chodzi tu nie tylko o funkcjonalność tych aplikacji, ale też dodatkowe korzyści, jak najwyższy poziom bezpieczeństwa i prywatności oraz gwarancję, że gdy udostępnisz dokument innej osobie korzystającej z Office, nie będzie miała problemu z otworzeniem go dokładnie w takiej samej postaci, w jakiej go zapisałeś.

Microsoft 365 w usłudze IT z onex.store

Pełnię funkcjonalności aplikacje te osiągają po zalogowaniu się w nich za pomocą konta Microsoft, na którym obecna jest subskrypcja Microsoft 365. Co ciekawe, tak jak wcześniej nie musiałeś martwić się zakupem pojedynczych aplikacji lub ich nowszych wersji, gdyż wszystko to zawiera jeden zawsze aktualny pakiet, tak teraz nie musisz nawet tracić czasu na zakup Microsoft 365, jako że subskrypcja ta jest włączona do usługi IT z onex.store, która jest kompletnym zestawem łączącym sprzęt, system i oprogramowanie gotowe do pracy.

Jak to dostać taniej i wygodniej, czyli o Microsoft 365 w usłudze IT z onex.store

Microsoft 365 działa na zasadzie modelu o nazwie oprogramowanie jako usługa (SaaS). Oprogramowanie to działa w chmurze i jest utrzymywane oraz aktualizowane przez usługodawcę — w tym przypadku firmę Microsoft. Do tego modelu korzystania z oprogramowania przekonała się ogromna rzesza klientów. Office 365 i Microsoft 365 używane są przez ponad milion firm na całym świecie, a także przez ponad 50 milionów użytkowników domowych. Łącznie mają one ponad ćwierć miliarda użytkowników. Niejako wyrastająca na gruncie SaaS formuła — ale o dużo szerszym zakresie — znana jest pod nazwą urządzenie jako usługa (DaaS). Jak sugeruje nazwa, oprócz oprogramowania zawiera w sobie też sprzęt, system operacyjny, wsparcie techniczne i inne benefity.

Microsoft 365 w usłudze IT z onex.store

W przypadku usługi IT z onex.store w pojedynczym abonamencie miesięcznym, który wynosi ułamek ceny urządzenia, otrzymujesz wybrany przez siebie laptop lub komputer stacjonarny, system Windows 10, pakiet oprogramowania Microsoft 365, a także dostęp do platformy szkoleń online i profesjonalnego wsparcia technicznego. Jest to kompleksowa formuła, która łączy wszystko, czego potrzebujesz, by zacząć pracę — fabrycznie nowy, gotowy do pracy komputer z systemem, pakiet oprogramowania produktywnego, pomoc techniczną i szkolenia. Wszystko to w jednej usłudze, dzięki której zaoszczędzisz zarówno czas, jak i pieniądze.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onexstore.pl/it-z-onex-store/

Polecamy również w kategorii onex.store