Messaging.io w Microsoft Teams umożliwi czat z dowolną platformą

Messaging.io w Microsoft Teams umożliwi czat z dowolną platformą

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
20:49
09.01.2018
0 komentarzy
963 wyświetlenia

Microsot poszukuje chętnych do testów beta multiplatformowego czatu Messaging.io (M.io) w Microsoft Teams. M.io pozwoli użytkownikom Teams pozostać w kontakcie z osobami korzystającymi z innych platform, wliczając w to Slack, Cisco Spark, Skype, HipChat, Atlassin Stride i nie tylko. Twórcy mówią wręcz, że usługa pozwoli rozmawiać z "kimkolwiek" spoza organizacji. Jak przystąpić do testów i co można uzyskać we wczesnym dostępie do M.io?

Messaging.io - Skype, Slack, Cisco Spark w Microsoft Teams

"Poszukujemy paru beta testerów dla naszego nadchodzącego produktu w Microsoft Teams, M.io" - napisał na stronie Microsoft Tech Community Chris Traganos. "M.io pozwoli wam czatować z waszymi kontaktami z dowolnej platformy - wszystko wewnątrz Microsoft Teams jako waszego centralnego komunikatora. Przykładowo, możecie czatować z kolegami z pracy albo osobami z zewnątrz, którzy używają Slacka - wszystko to z poziomu Microsoft Teams. To, nad czym pracujemy, to potężna magia, i z podekscytowaniem chcielibyśmy zacząć się tym dzielić ze społecznością".

Obecnie na temat nadchodzącej implementacji nie wiadomo jeszcze zbyt wiele. Microsoft przede wszystkim liczy na feedback uczestników testów i zachęca do wzięcia udziału w programie. "Każdy zainteresowany otrzyma darmowy, wczesny dostęp. Prosimy, powiedzcie nam, jak możemy wnieść wasze doświadczenia Teams na najwyższy poziom, nim doprowadzimy do publicznej premiery" - dodaje Traganos.

Rejestracja w programie beta jest niezwykle prosta - wystarczy podać swój adres e-mail na stronie m.io. W chwili publikacji tego tekstu strona podaje 40 subskrybentów.

.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://techcommunity.microsoft.com/t5/Microsoft-Teams/Beta-testers-for-Microsoft-Teams-cross-platform-chat-Slack-Spark/m-p/142805

Polecamy również w kategorii Office 365

Komentarze

Skomentuj

Autor