Mamy do rozdania 20 wejściówek na ITechDays!

Mamy do rozdania 20 wejściówek na ITechDays!

 Mateusz Miciński
Mateusz Miciński
11:59
18.04.2017
0 komentarzy
1656 wyświetleń

Konferencja ITechDays odbędzie się w dniach 1-2 czerwca 2017 r. w największym centrum targowo - kongresowym w Europie Środkowej - Ptak Warsaw Expo. Równolegle będą odbywały się targi gier i video (Good Game Warsaw), targi edukacyjne Edu Expo oraz impreza poświęcona fanom popkultury Comic Con. Udział w konferencji ITechDays będzie bezpłatny. Limit uczestników został określony na 750 osób i wszystkie miejsca na wydarzenie rozeszły się w przeciągu kilku dni. Nasza Redakcja będzie obecna na wydarzeniu, z którego przeprowadzi wideorelację.

Sesje poprowadzą znani prelegenci posiadający bardzo bogate doświadczenie praktyczne poparte wieloma certyfikatami zawodowymi. Zaplanowanych zostało 27 sesji podzielonych na trzy ścieżki.

Wygraj wejściówki na ITechDays 2017

Wychodząc naprzeciw wszystkim zainteresowanym, spóźnialskim, a przede wszystkim tym, dla których zabrakło miejsca, Portal CentrumXP ma do rozdania 20 w pełni darmowych wejściówek na ITechDays 2017! Aby jednak nie było tak łatwo, mamy dla Was małe zadanie, które pozwoli nam uczciwie rozdać wejściówki:

  1. Wejdź na stronę CentrumXP Premium.
  2. Przejdź przez cały Samouczek.
  3. Po ukończeniu Samouczka, przejdź do Rejestracji konta.
  4. Obejrzyj darmowe szkolenia, wykonaj ćwiczenia oraz wykonaj jak najlepiej testy sprawdzające wiedzę (to bardzo ważne!).
  5. Pamiętaj, im więcej obejrzysz szkoleń i im lepiej wykonasz testy, tym więcej punktów otrzymasz!
  6. Swoje rezultaty (nazwę użytkownika i adres e-mail użyty przy rejestracji) oraz zrzut ekranu zawierający liczbę zdobytych punktów (Panel użytkownika) prześlij na adres e-mail Mateusz.Micinski@OnexGroup.pl z tematem wiadomości ITechDays 2017.
  7. Na Twoje rezultaty oczekujemy do 23 kwietnia do godziny 12:00. Wygrywa pierwszych 20 osób, które wykażą się największą aktywnością na naszej platformie szkoleniowej.
  8. Ogłoszenie wyników odbędzie się w dniu 26 kwietnia na łamach naszego Portalu. Powodzenia!

Informacje o ITechDays znajdziecie na stronie internetowej www.ITechDays.pl, a aktualności w ramach dedykowanej podstrony na www.facebook.com/ITechDays.

Jeśli chcecie zapoznać się z przebiegiem wcześniejszych konferencji – zapraszamy do prześledzenia naszych relacji.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://sklep.centrumxp.pl/premium

Polecamy również w kategorii Wydarzenia specjalne

Komentarze

Skomentuj

Autor