Lipcowa konferencja Microsoft Inspire: wśród prelegentów Satya Nadella

Lipcowa konferencja Microsoft Inspire: wśród prelegentów Satya Nadella

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
12:28
25.05.2017
0 komentarzy
1152 wyświetlenia

Microsoft zdążył ostatnio poprowadzić kilka ważnych konferencji, jednak na tym nie kończy się tegoroczny harmonogram. Najbliższe ważne wydarzenie odbędzie się w dniach 9-13 lipca w Waszyngtonie. Mowa o konferencji Microsoft Inspire, czyli de facto Worldwide Partner Conference pod nową nazwą, która odzwierciedlać ma sposób, w jaki "Microsoft i społeczność partnerów inspirują się wzajemnie, by dokonywać innowacji i dostarczać klientom potężnych nowych rozwiązań".

Każda z konferencji firmy kierowana jest do jakiegoś grona odbiorców. Inspire to głównie partnerzy. Wydarzenie pozwoli lepiej poznać firmę i jej pracowników, z czego prawdopodobnie najmniej wyciągną konsumenci. Z drugiej strony Microsoft Inspire (dawniej WPC) jest wydarzeniem pełnym znaczenia, gdzie firma z Redmond spotyka się zarówno z mniejszymi, jak i największymi graczami i ekspertami z branży.

Konferencję zapowiedziała teraz oficjalnie Gavriella Schuster, CVP działu Worldwide Channels and Programs w Microsoft: "W Microsoft Inspire chodzi o coś więcej, niż tylko celebracja najwyższej klasy technologii i wspólnych osiągnięć społeczności partnerów. Nasz flagowy event partnerski dostarcza uczestnikom szansy prawdziwego połączenia z pracownikami Microsoft, ekspertami z branży i innymi partnerami. Microsoft Inspire służy ponadto skupieniu pasjonatów, by oddać głos technologii i skierować się ku pozytywnej zmianie". Wśród prelegentów znajdą się takie osobistości, jak Satya Nadella, Ron Huddleston, Judson Althoff, Gavriella Schuster, Toni Townes-Whitley czy Kirk Koenigsbauer.

Znana jest już tematyka konferencji - wszystkiego dowiemy się z Katalogu sesji. Nas interesuje jednak przede wszystkim Microsoft Inspire Vision Keynote, na którym najbardziej holistyczny i znaczący zarys wizji Microsoft przedstawi sam CEO, Satya Nadella. Bądźcie wtedy z nami! Jak zwykle na łamach CentrumXP będziemy relacjonować najważniejsze zapowiedzi i prezentacje.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://blogs.partner.microsoft.com/mpn/announcing-microsoft-inspire-vision-keynote-speakers/

Polecamy również w kategorii Wydarzenia specjalne

Komentarze

Skomentuj

Autor