Laptopy w subskrypcji - porównanie modeli w pakietach srebrnym i złotym

Laptopy w subskrypcji - porównanie modeli w pakietach srebrnym i złotym

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
16:00
24.05.2022
1656 wyświetleń

Laptop w subskrypcji to omawiana już przez nas wcześniej usługa dla pragnących alternatywy wobec klasycznego leasingu lub płatności gotówką. Rozwiązanie to zapewnia szereg korzyści związanych z doborem sprzętu, formalnościami, płatnościami i czasem najmu.

Na rynku istnieją tysiące modeli laptopów. Różnią się one ceną, wyglądem, rozmiarem i oczywiście mocą obliczeniową. Wybór odpowiedniego laptopa dla firmy może być sporym wyzwaniem spowalaniającym wyposażenie pracowników w optymalne narzędzia pracy. Dziś sprawdzimy laptopy oferowane w usłudze Laptop w subskrypcji. Konfiguracje te zostały dobrane przez ekspertów z onex.store - autoryzowanych partnerów Microsoft i HP.

Seria HP 255 G8 - zaprojektowana dla biznesu

Laptopy z serii HP 255 G8 zostały stworzone z myślą o biznesie. Elegancka, smukła, ale też solidna konstrukcja, przyzwoita ergonomia, szeroka funkcjonalność, zaawansowane technologie ochrony i wysoka wydajność gwarantowana przez procesory AMD Ryzen to główne cechy tych urządzeń.

Seria 255 G8 to również niezwykle mobilne laptopy. Są one lekkie i mają pojemne baterie, umożliwiające pracę poza biurem nawet do 10 godzin. Konstrukcja urządzeń jest odporna na zarysowania lub pęknięcia, dlatego z laptopów można korzystać nawet w trudnych warunkach.

Na wyposażeniu laptopów znajduje się preinstalowany system operacyjny Windows 10 Pro z darmową aktualizacją do Windows 11 Pro. Windows 11 to najnowszy system Microsoftu, wyposażony w zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, lepsze połączenie z danymi w chmurze oraz nowoczesny interfejs użytkownika.

HP 255 G8 3V5H9EA - wszystko, co niezbędne

Jeśli twoja codzienna praca nie opiera się na specjalistycznych i bardzo wymagających aplikacjach, to laptop HP 255 G8 3V5H9EA, dostępny w pakiecie srebrnym, będzie doskonałym wyborem. Urządzenie wyposażono w ekran 15.6" oraz procesor AMD Ryzen 3. CPU R3-5300U powstał z myślą właśnie o pracy biurowej, przeglądaniu Internetu czy oglądaniu wideo. 4 rdzenie z taktowaniem 3.8 GHz zapewniają dużą wydajność — niezależnie od liczby otwartych kart przeglądarki czy okien aplikacji Word, Excel, PowerPoint czy Outlook. Procesor ma też 4 MB pamięci podręcznej L3.

Laptop HP 255 G8 3V5H9EA

Matryca wykonana w technologii IPS oferuje rozdzielczość 1920 x 1080 (Full HD), bogatą głębię kolorów i optymalne nasycenie kolorów. Dzięki temu laptop nadaje się również do prac z grafiką komputerową lub obróbką zdjęć. Technologie redukcji migotania oraz niebieskiego światła pomagają zachować komfort pracy nawet przy słabym oświetleniu i w dłuższych sesjach.

Laptop HP 255 G8 3V5H9EA

HP 255 G8 3V5H9EA świetnie współpracuje z zewnętrznymi urządzeniami. Ma on 3 porty USB, w tym jeden typu C, port HDMI i gniazdo Ethernet. Umożliwia to podłączenie nawet 2 monitorów i dodatkowych urządzeń peryferyjnych. A jeśli to mało, to jeszcze więcej można uzyskać, podłączając hub USB do jednego z portów.

HP 255 G8 3V5J3EA - dla jeszcze bardziej wymagających

Laptop HP 255 G8 3V5J3EA to bardziej wydajne rozwiązanie oferowane w pakiecie złotym. Laptop ten doskonale sprawdza się nie tylko w środowisku biurowym, ale również przy bardziej wymagających zadaniach. Bez problemu możesz na nim obrabiać zdjęcia, montować filmy i pracować ze specjalistycznym oprogramowaniem.

Laptop HP 255 G8 3V5J3EA

Wysoką wydajność laptopa gwarantuje procesor AMD Ryzen 5. Jednostka R5-5500U, tak jak i poprzedni model, została stworzona z myślą o pracy biurowej. Przy tym inżynierom udało się upchać w niej znacznie więcej mocy. 4 rdzenie taktowane są w częstotliwości 2.1 — 4.0 GHz, a sprawniejsze buforowanie procesów obsługuje 8 MB pamięci L3. Na wyposażeniu jest też 16 GB szybkiej pamięci RAM klasy DDR4-3200.

Zalety tej konfiguracji docenią osoby zajmujące się grafiką. Model HP 255 G8 3V5J3EA również wyposażono w matrycę IPS z rozdzielczością Full HD. Duża głębia kolorów, optymalne nasycenie i świetny kontrast umożliwiają bardziej precyzyjną obróbkę grafiki. Również tutaj użyto technologii redukcji niebieskiego światła i migotania, aby zapewnić dodatkową ochronę wzroku.

Laptop HP 255 G8 3V5J3EA

Podobnie jak w innych modelach serii HP 255 G8, tak również tutaj są dostępne 3 porty USB, w tym jeden USB-C. Poza tym użytkownik ma do dyspozycji gniazda HDMI i RJ-45. Pozwala to rozbudować system o zewnętrzne monitory i zewnętrzne urządzenia, zwiększając komfort i efektywność pracy.

Dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej:


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onexstore.pl/laptop-w-subskrypcji/

Polecamy również w kategorii CentrumXP