Laptopy biznesowe z serii Dell Vostro już dostępne w sklepie onex.store

Laptopy biznesowe z serii Dell Vostro już dostępne w sklepie onex.store

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
15:40
21.04.2022
1391 wyświetlenie

Vostro to jedna z najlepszych serii laptopów Dell. Urządzenia te przeznaczone są głównie dla klientów biznesowych potrzebujących wysokiego bezpieczeństwa i wydajności, mocnej konstrukcji oraz szerokiej funkcjonalności. Laptopy marki Dell Vostro wyposażone są w procesory Intel Core i3, i5 i i7 11. generacji oraz procesory AMD Ryzen 4. generacji. Wybrane modele oprócz gniazd USB i HDMI mają też porty Thunderbolt, co umożliwia podłączenie zewnętrznych ekranów 4K i oraz niezwykle szybki transfer danych.

Modele z serii Vostro to wysoce mobilne pecety. Przejawia się to nie tylko przez niską wagę, ale również wytrzymałą baterię, która umożliwia pracę na wysokich obrotach przez ponad 10 godzin. Laptopy te zostały wykonane z wysokiej jakości tworzyw odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Ich matryce zostały pokryte powłoką przeciwodblaskową, dzięki czemu pracuje się na nich komfortowo nawet w świetle słonecznym. Na pokładzie znajdziemy zintegrowane układy graficzne Intel UHD Graphics, Intel Iris Xe bądź AMD Radeon Vega. W ofercie sklepu onex.store dostępne są jednak również laptopy z dedykowanymi kartami graficznymi Nvidia GeForce. Takie rozwiązania są idealne dla osób pracujących z grafiką, montującym filmy czy grającym w bardziej wymagające gry.

Biznesowe modele Della z serii Vostro możesz teraz znaleźć w naszym sklepie onex.store, a wybór jest naprawdę spory. Modele te występują bowiem w dużej liczbie konfiguracji. Sprawdź więcej:

Więcej informacji na temat nowej serii laptopów znajdziesz również na naszym blogu!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onexstore.pl/notebooki-laptopy-ultrabooki/laptopy-popularni-producenci/laptopy-dell/

Polecamy również w kategorii onex.store