Laptop w subskrypcji - bardziej opłacalna alternatywa dla tradycyjnego zakupu

Laptop w subskrypcji - bardziej opłacalna alternatywa dla tradycyjnego zakupu

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
13:41
26.04.2022
1817 wyświetleń

Rozbudowa infrastruktury komputerowej w firmie lub wymiana jej na nową to zwykle spore koszty, jednak istnieją formy finansowania, które mogą okazać się tańsze od tych klasycznych. Rosnącą popularność zdobywa ostatnio zakup sprzętu w formie subskrypcji. Model ten nosi nazwę "Device as a Service". Partner otrzymuje tu nie tylko laptopa, ale też zestaw dodatkowych usług, niedostępnych w tradycyjnym leasingu czy zakupie za gotówkę.

Wybór formy finansowania jest kluczowy, gdy decydujesz się na zakup wielu nowych laptopów, monitorów czy drukarek. Gdy flotę urządzeń liczy się w setkach, wówczas wydatek sięgać może nawet kilkuset tys. złotych. Jak przy tym zachować płynność finansową? Dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty Device as a Service. Przypomina to pracę z oprogramowaniem opłacanym w formie abonamentu. Dziś nikogo to już nie dziwi. W ten sam sposób można również finansować infrastrukturę komputerową i czerpać przy tym dodatkowe korzyści. Device as a Service jest rozwiązaniem kompleksowym, zapewniającym sprzęt i usługi w całym cyklu eksploatacji.

DaaS to całkiem nowe podejście do relacji biznesowych. Mamy tu do czynienia z partnerstwem, rozpoczynającym się już na etapie doradztwa ofertowego. W ramach tego modelu dostarczany jest nie tylko sprzęt — laptopy, komputery stacjonarne, drukarki czy monitory — ale również oprogramowanie, takie jak Microsoft 365 ze szkoleniami online, a także wsparcie techniczne oraz informatyczne. Pozwala to ograniczyć inne wydatki, m.in. na pracowników IT lub serwisu czy na opłacanie dodatkowych szkoleń. Dzięki tym oszczędnościom możesz przeznaczyć większy budżet na inwestycje i rozwój firmy.

Laptop w subskrypcji w usłudze IT z onex.store to pełne stanowisko pracy w miesięcznym abonamencie. Dzięki tej usłudze możesz elastycznie zarządzać infrastrukturą IT opartą na sprzęcie, oprogramowaniu, rozwiązaniach chroniących i systemie szkoleniowym. W usłudze Laptop w subskrypcji jako partner otrzymujesz:

  1. Nowoczesne urządzenia marki HP.
  2. Pakiet Microsoft 365 dla firm.
  3. Wsparcie techniczne ekspertów IT i technologii Microsoft.
  4. Dostęp do platformy szkoleniowej z kursami Microsoft.

Dowiedz się więcej w artykule na naszym blogu: Płać mniej, weź więcej. Rozwijaj firmę z usługą Laptop w subskrypcji!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onexstore.pl/blog/laptop-w-subskrypcji/

Polecamy również w kategorii CentrumXP