LIVE: Czym jest i jak używać Office 365?

LIVE: Czym jest i jak używać Office 365?

 CentrumXP
CentrumXP
11:36
08.05.2018
0 komentarzy
860 wyświetleń

Już jutro (9 maja), w godzinach 12:00 - 13:00, odbędzie się specjalny webinar na temat Office 365, w którym będziecie mogli wziąć udział całkowicie za darmo. Zapraszamy na niego szczególnie (choć oczywiście nie tylko) posiadaczy pakietu Office 365, którzy chcieliby usprawnić procesy związane z pracą grupową w chmurze Microsoftu. To niesamowita okazja, by dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać możliwości usługi Office 365 w Waszym biznesie!

Szkolenie - Czym jest Office 365

Aby wziąć udział w tym darmowym szkoleniu, wystarczy:

  • dołączyć do specjalnie utworzonego przez nas z tej okazji wydarzenia na Facebooku lub zaprosić do niego znajomych.
  • zapisać się do wydarzenia, korzystając z tego odnośnika. Co bardzo ważne - aby wziąć udział w szkoleniu, musicie mieć zainstalowaną aplikację Skype!

Agenda szkolenia:

  • Czym w zasadzie jest Office 365?
  • Objaśnienie struktury i funkcji
  • Jak dobrać idealny plan i jak go łączyć z pozostałymi?
  • Jak wykorzystać Office 365 w biznesie?

Pod tym postem na Facebooku możecie już zadawać pytania, na które w trakcie szkolenia odpowie nasz ekspert od Office 365, Tomasz Smirnow.

Nagranie szkolenia będzie zupełnie bezpłatne, bez ograniczeń czasowych. Oznacza to, że będzie je można oglądać na żywo, ale także w dowolnym momencie po zakończeniu (nagranie opublikujemy na naszym fanpage'u).

Ale uwaga, to jeszcze nie koniec! Każda osoba, która dołączy do wydarzenia i weźmie udział w webinarze, otrzymuje od nas dedykowane konto Microsoft Azure z usługą Backupu na 6 miesięcy za darmo! Po upływie tego okresu podejmiesz decyzję, czy chcesz dalej korzystać z konta, czy je usunąć.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.facebook.com/events/428780757566320/

Polecamy również w kategorii Office 365

Komentarze

Skomentuj

Autor