Kontroler bezprzewodowy Xbox dostępny w wersji specjalnej Sport White

Kontroler bezprzewodowy Xbox dostępny w wersji specjalnej Sport White

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
17:49
01.08.2018
0 komentarzy
924 wyświetlenia

W ofercie Microsoft Store znalazł się nowy model Kontrolera bezprzewodowego Xbox w wersji Sport White. Ta edycja specjalna utrzymana jest w odświeżającej, biało-miętowej stylistyce z akcentami w postaci minimalistycznej, "technicznej" siatki. Na uwagę zasługuje też faktura uchwytów. Akcesorium jest już dostępne w przedsprzedaży, a jego premierę zapowiedziano na 7 sierpnia tego roku. Przyjrzyjmy mu się z bliska.

Kontroler bezprzewodowy do konsoli Xbox w wersji specjalnej Sport White

"Uzbrój się w Bezprzewodowy kontroler do konsoli Xbox — wersja specjalna Sport White w kolorze czystej bieli z miętowo-złotymi akcentami, wyposażony w gumowany uchwyt o fakturze diamentu i technologię Bluetooth®, przeznaczony do grania na komputerach i tabletach z systemem Windows 10.1" - brzmi oficjalny opis produktu. "Dodaj ten kontroler bezprzewodowy Xbox do swojego arsenału gracza i poczuj płynność gry w trybie wieloosobowym. Graj w gry z trybem współpracy dla 2 lub 4 graczy — np. Gears of War 4, Halo 5, Rocket League, Far Cry 5, LEGO Marvel Super Heroes 2 i Minecraft — bez przekazywania sobie kontrolerów".

Kontroler bezprzewodowy do konsoli Xbox w wersji specjalnej Sport White cechuje się też specjalnym pokryciem uchwytów, mającym zapewnić wyjątkowy komfort. Uchwyty są gumowane z zastosowaniem faktury diamentu. Microsoft przypomina też o typowych cechach kontrolera Xbox, jakimi są technologia Bluetooth, a więc możliwość gry również na tablecie i komputerze z Windows 10, niestandardowe programowanie przycisków i możliwość podłączenia dowolnego zestawu słuchawkowego z wtyczką 3,5 mm typu jack.

Kontroler bezprzewodowy do konsoli Xbox w wersji specjalnej Sport White można już zamawiać w przedsprzedaży w Microsoft Store. Cena wynosi 259,00 zł, przy czym dostawa i zwrot są bezpłatne. Data wydania to 07.08.2018 r.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/p/xbox-wireless-controller-sport-white-special-edition/8s3hqkwbcn1b/38s3

Polecamy również w kategorii Xbox One

Komentarze

Skomentuj

Autor