Kontroler Bezprzewodowy Xbox w barwach bojowych

Kontroler Bezprzewodowy Xbox w barwach bojowych

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
19:31
21.03.2017
0 komentarzy
1493 wyświetlenia

Fani militariów wreszcie znajdą coś dla siebie. Microsoft pokazał światu nowego członka rodziny akcesoriów Xbox, wprowadzając Kontroler Bezprzewodowy w wersji "Tech Series". Na swoją premierę (także w Polsce!) czeka już pierwszy model z serii o wdzięcznej nazwie Bezprzewodowy kontroler do konsoli Xbox – wersja specjalna Recon Tech. Jest to kontroler z prawdziwie militarnym zacięciem.

"Rozwijając tą nową serię kontrolerów, zespół Xbox inspirował się technologią militarną i [elektrycznymi] schematami wykonawczymi, eksplorując koncepcje wywodzące się z pancerzy bojowych i mechanicznego wyposażenia rodem z science-fiction. Wykończenia premium, takie jak laserowo grawerowana tekstura, złote akcenty i insygnia, znajdują się z przodu kontrolera. Jego tył wyposażony został gumowane uchwyty o teksturze diamentu, które zapewniają więcej komfortu i kontroli" - tłumaczy Bree White, Global Product Marketing Manager z działu Xbox. Recon Tech charakteryzuje się opływowym kształtem i szarą, militarną kolorystyką, zwiększonym zasięgiem połączenia bezprzewodowego, wsparciem dla Bluetooth dla gier na Windows 10, ulepszonymi i bardziej precyzyjnymi drążkami, łatwiejszym dostępem do spustów i przycisków, wejściem audio 3,5 mm czy wreszcie możliwością przeprogramowania przycisków przez użytkownika.

"Uzbrój się w bezprzewodowy kontroler Xbox w wersji specjalnej Recon Tech w kolorze wojskowej szarości i uchwytami o fakturze diamentu zwiększającymi komfort gry. Skorzystaj z programowania przycisków i dwa razy dalszego zasięgu. Pasują do niego dowolne słuchawki ze standardowym 3,5-milimetrowym wejściem stereo. Dzięki technologii Bluetooth® graj w swoje ulubione gry na komputerze i tablecie z systemem Windows 10" - pisze Microsoft. Zasięg, o którym mowa, ma być dwukrotnie większy w porównaniu do poprzednich kontrolerów połączonych z Xbox One, niemniej jednak kontroler współpracuje też z Xbox One S.

Bezprzewodowy kontroler do konsoli Xbox – wersja specjalna Recon Tech wejdzie do sprzedaży także w Polsce. Cena kontrolera wynosi 259,00 zł. Planowana data wydania to 25 kwietnia 2017 r. Przedsprzedaż już wystartowała - kontroler można zamówić na stronie Sklepu Microsoft.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/microsoft-launches-xbox-wireless-controller-tech-series-inspired-by-military-technology

Polecamy również w kategorii Xbox One

Komentarze

Skomentuj

Autor