Konkurs dla Czytelników CentrumXP.pl!

Konkurs dla Czytelników CentrumXP.pl!

 Dawid Długosz
Dawid Długosz
15:54
10.04.2008
2 komentarze
2125 wyświetleń
Zapraszamy serdecznie do udziału w nowym konkursie, organizowanym przez Portal CentrumXP.pl wspólnie z Microsoftem - Szablon w Dłoń!. Zabawa polega na stworzeniu przy pomocy aplikacji Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint lub Microsoft OneNote szablonu, który okaże się przydatny w domu lub w szkole.

Już dziś można zarejestrować się w konkursie. Proces rejestracji potrwa przez ponad miesiąc, do dnia 26 maja 2008. Dla trzech zwycięzców przewidzieliśmy nagrodę w postaci klawiatury multimedialnej Microsoft Comfort Curve Keyboard 2000 oraz pamiątkowej koszulki. Pozostałe nagrody to:

  • 9 klawiatur Microsoft Wired Keyboard 500 Black;
  • 17 pamiątkowych koszulek
Szczegółowe zasady zabawy znajdują się pod tym adresem.

Przyjmowanie prac kończy się 27 maja 2008. Wyniki oraz zwycięzców konkursu ogłosimy 10 dni później. Wszelkie pytania odnośnie zabawy prosimy kierować pod adres szablon@centrumxp.pl. Życzymy powodzenia w konkursie!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.centrumxp.pl/SzablonWDlon/

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

  • Kania 20:41 10.04.2008

    Super ;-) Spróbuje własnych sił w konkursie, nagrody może nie jakieś zniewalające, ale zawsze coś :-) Może w końcu mi się poszczęści i pierwszy raz w życiu coś wygram :-) Pozdrawiam redakcję portalu CentrumXP.pl, jesteście naprawdę super:)

  • Dawid Długosz 22:14 10.04.2008

    Dziękujemy za miłe słowa uznania! ;-) i życzymy powodzenia w zmaganiach.

Skomentuj

Autor