Konkurs Mikołajkowy! Wygraj drukarkę wielofunkcyjną!

Konkurs Mikołajkowy! Wygraj drukarkę wielofunkcyjną!

 CentrumXP
CentrumXP
13:05
04.12.2017
0 komentarzy
716 wyświetleń

Mikołajki tuż za rogiem, więc Mikołaj zawitał również do Sklepu CentrumXP zostawiając dla Was trzy duże prezenty! Aby je zdobyć, wystarczy wziąć udział w konkursie przygotowanym, we współpracy z Mikołajem, specjalnie dla Was, a jest o co walczyć. Zasady konkursu sa naprawdę bardzo proste i ograniczają się do dwóch poniższych kroków:

  1. Dokonać w terminie od 4 grudnia do 8 grudnia 2017 roku, zakupu dowolnego szkolenia online za minimum 50 zł dostępnego w Sklepie CentrumXP
  2. Odpowiedzieć na pytanie konkursowe – Co najbardziej lubię w e-learningu i dlaczego?

Konkurs Mikołajkowy! Wygraj drukarkę wielofunkcyjną!

Trzy najciekawsze odpowiedzi zostaną wyłonione przez redakcję, a ich autorzy dostaną w tym roku od Mikołaja jeden z trzech niezwykłych prezentów:

  • 1 miejsce - Drukarka laserowa Canon i-Sensys LBP-6030 (średnia cena detaliczna 450,00 zł)
  • 2 miejsce - Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet Ink Advantage 2135 (średnia cena detaliczna 190,00 zł)
  • 3 miejsce - Drukarka atramentowa Canon Pixma iP2850 (średnia cena detaliczna 135,00 zł)

Odpowiedzi na pytanie konkursowe można zamieszczać w komentarzu do zamówienia, lub przesłać pocztą elektroniczna na adres sklep@grupacentrumxp.pl, wraz numerem zamówienia oraz imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu oraz adresem zamieszkania uczestnika. W tytule maila prosimy wpisać: Konkurs: Promocja Mikołajkowa. Nie zwlekajcie! Super nagrody tylko czekają aby je zgarnąć! Regulamin konkursu dostępny jest na stronie Regulamin konkursu „Promocja Mikołajkowa”.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://sklep.centrumxp.pl/mikolajki/?utm_source=artykul_centrumxp&utm_medium=artykul_centrumxp&utm_campaign=artykul_centrumxp

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

Skomentuj

Autor