Kompilacje z gałęzi Redstone 2 zadebiutują już w sierpniu

Kompilacje z gałęzi Redstone 2 zadebiutują już w sierpniu

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
00:08
30.07.2016
0 komentarzy
1951 wyświetlenie

W najbliższy wtorek do użytkowników Windows 10 trafi długo oczekiwana aktualizacja - Anniversary Update. Dotąd praktycznie wszystkie jej nowe funkcje testowaliśmy w ramach programu testowego. No właśnie, co dalej z Windows Insider? Kiedy zamknie się rozdział o nazwie Redstone (pierwsza nazwa Anniversary Update), przyjdzie czas na Redstone 2. Nowe buildy poglądowe zaczną się ukazywać już niebawem.

Windows 10 doczekał się jak dotąd trzech głównych wydań, które poprzedzały intensywne okresy testów w ramach programu Windows Insider. Pierwszym była oczywiście wersja RTM z 29 lipca 2015 r., kolejnym - listopadowa aktualizacja (Version 1511), a ostatnim - Anniversary Update. Na tym oczywiście nie kończy się rozwój systemu! Dona Sarkar z Microsoft już teraz zapowiada udostępnienie gałęzi Redstone 2, którą od sierpnia będą testować Insiderzy. "Chcemy rozwijać program, by jeszcze bardziej zaangażować naszych Insiderów. Chcemy lepiej zrozumieć, co ludzie chcą osiągnąć, gdy zakładają firmy, tworzą sztukę, uczą się nowych umiejętności lub budują karierę, oraz jak w tym może pomóc Windows" - tłumaczy szefowa programu Insider - "Do tych, którzy uwielbiają instalować nowe buildy - nie martwcie się, ponownie zaczniemy je wypuszczać w sierpniu!".


Microsoft świętuje pierwsze urodziny Windows 10

Pracując nad Anniversary Update, Microsoft wypuścił 28 buildów PC i 20 buildów mobilnych - to więcej, niż przed premierą wersji RTM oraz November Update. Insiderzy dostarczyli w tym roku ponad 70 mln sugestii i opinii, a na podstawie ich feedbacku wprowadzono ponad 5000 ulepszeń, wliczając w to poprawki błędów, zmiany w interfejsie oraz nowe funkcje. Teraz firma oczekuje, że społeczność testerów pomoże w kształtowaniu Redstone 2, który jeszcze bardziej rozszerzy funkcjonalność Windows 10. Według nieoficjalnych źródeł czwarte główne wydanie systemu będzie mocniej zorientowane na zaniedbaną ostatnio gałąź - Windows 10 Mobile.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/microsoft-will-begin-rolling-out-windows-10-redstone-2-insider-preview-builds-in-august

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

Skomentuj

Autor