Kolejne zasoby dla specjalistów IT

Kolejne zasoby dla specjalistów IT

 Adam Stępień
Adam Stępień
09:05
28.10.2007
0 komentarzy
2330 wyświetleń
Dział Expert naszego Portalu powiększył się o kolejne zasoby dla specjalistów branży IT. Najnowsza aktualizacja to nowe materiały.

W ramach nowych treści związanych z Windows Vista zapraszamy do lektury artykułów o profilach użytkowników. Poznajcie szerzej zagadnienia przekierowania folderów, zasad grupy, migracji, strukty profilu, połączenia katalogów oraz profilów mobilnych. Jeżeli chcecie poczytać o Microsoft Office, odsyłamy do omówienia funkcji Zarządzanie prawami do informacji (IRM), która pozwala na zabezpieczenie dokumentu przed nieautoryzowanym dostępem. Funkcjonalność ta pozwoli uniknąć używania oprogramowania firm trzecich w celu np. tworzenia nowego skompresowanego archiwum z ustalonym hasłem dostępowym. Zapraszamy także do kolejnego artykułu z serii technologie wirtualizacji. Jego temat to program Microsoft Virtual Server 2005 R2.

Na koniec coś dla zainteresowanych rozwiązaniami serwerowymi firmy Microsoft. "Na naszych oczach zaczyna odradzać się świetnie znany wszystkim portal Jama Mastaha. Zauważamy poprawę w szybkości działania strony i jej niezawodności. Na portalu codziennie publikowane są aktualności, w zeszłym tygodniu natomiast, ukazał się pierwszy z cyklu artykułów dotyczących Windows Server 2003." - powiedziała Agnieszka Bartoszek, koordynatorka działu Expert na CentrumXP.pl.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

Skomentuj

Autor