Kolejna kompilacja dla kręgu Fast Ring, oznaczona numerem 16281

Kolejna kompilacja dla kręgu Fast Ring, oznaczona numerem 16281

 Amadeusz Labuda
Amadeusz Labuda
10:01
04.09.2017
0 komentarzy
1452 wyświetlenia

Coraz mniej czasu pozostało do opublikowania przez Microsoft wersji RTM najnowszej wielkiej aktualizacji Windows 10, Fall Creators Update. Jak łatwo można było dowiedzieć się z naszych ostatnich tekstów, obecnie aktualizacje skupiają się w znacznej mierze na naprawie występujących obecnie błędów oraz dopięciu wszystkiego na ostatni guzik. Nie inaczej sprawa wygląda w przypadku kompilacji 16281, która trafiła do Insiderów kręgu Fast Ring kilka dni temu. Warto przy okazji przypomnieć, że gigant z Redmond zaprzestał publikacji listy znanych błędów – co wcale nie oznacza, że takowych nie ma.

Kompilacja 16281

Lista zmian w kompilacji 16281:

  • Naprawiono problem, w wyniku którego nie było możliwe uruchomienie Train Simulator 2017.
  • Naprawiony został problem, w skutek którego nie dało się przełączyć na otwarty w Microsoft Edge dokument PDF po interakcji z dowolnym elementem za pomocą myszy (w przeglądarce).
  • Naprawiono problem, w skutek którego ikona Windows Defender Security Center znikała z paska zadań oraz listy aplikacji Start podczas działania programu. Dodatkowo, wspomniana ikona nie jest już umieszczona na pasku zadań.
  • Rozwiązano problem z obsługą CPU, powodujący sporadyczne i krótkie momenty, podczas których nie dało się przemieścić kursora myszy.
  • Naprawiono problem dotyczący używania monitorów o różnych DPI, w wyniku którego zminimalizowane aplikacje mogły po przywróceniu komputera z uśpienia zniknąć z ekranu.
  • Naprawiono problem powiązany ze zmianą języka na inny niż domyślny dla danego komputera. W przypadku jego wystąpienia, każda niezaktualizowana aplikacja wyświetla w kafelku informacje w języku który wybrany był wcześniej.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/windows-10-for-pcs-build-16281-is-now-available-in-the-fast-ring---here039s-what039s-new

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

Skomentuj

Autor