Kolejna integracja w świecie Microsoft, czyli Teams rozbudowany

Kolejna integracja w świecie Microsoft, czyli Teams rozbudowany

 Amadeusz Labuda
Amadeusz Labuda
12:02
25.04.2017
0 komentarzy
1712 wyświetlenia

Jednym z głównych narzędzi służącym do optymalizacji przepływu pracy, które oferuje gigant z Redmond jest Teams. Program ten umożliwia skuteczne zarządzanie pracą w grupie, udostępniając między innymi czat grupowy i indywidualny, możliwość aranżacji spotkań oraz wiele innych. To jednak według Microsoftu nie wystarczy, wobec czego stale poszukuje on kolejnych możliwości jego rozbudowy, również poprzez integrację Teams z innymi aplikacjami. Tak właśnie było również w przypadku niedawnego połączenia z Trello.

Aplikacja Trello służy do organizacji rzeczy, które mamy zrobić (tak zwane to-do list), również w przypadku grupy ludzi. Jest on całkiem wygodnym i intuicyjnym narzędziem, które sprawdza się wyjątkowo sprawnie również w wersji mobilnej. Co prawda nie zajmuje ono zbyt dużej części rynku tego typu rozwiązań, niemniej posiada wielu swoich fanów. Teraz korzystając również z Microsoft Teams, dzięki opisywanej integracji możemy przeglądać, dodawać oraz zarządzać zawartością Trello. Dotyczy to zarówno dostępu z poziomu aplikacji, jak i przeglądarki internetowej. Ma to w założeniu przekonać obecnych użytkowników Trello do przesiadki na program oferowany przez Microsoft, lub przynajmniej korzystania z obu rozwiązań jednocześnie.

Kolejna integracja: Teams + Trello

Integracja ta ma dwa pozytywne aspekty: użytkownicy Trello mogą wypróbować funkcjonalność Microsoft Teams bez konieczności zaczynania od zera, zaś samo rozwiązanie giganta z Redmond stanie się bardziej konkurencyjne w porównaniu do swojego głównego rywala, którym jest Slack.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.windowscentral.com/microsoft-teams-can-now-help-you-stay-task-trello-integration?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+wmexperts

Polecamy również w kategorii Office 365

Komentarze

Skomentuj

Autor