Kolejna aktualizacja firmware dla Surface Pro 4

Kolejna aktualizacja firmware dla Surface Pro 4

 Amadeusz Labuda
Amadeusz Labuda
09:37
29.05.2017
0 komentarzy
1059 wyświetleń

Ukazała się kolejna aktualizacja firmware przeznaczona wyłącznie dla Surface Pro 4. Zawarte są w niej poprawki, które wprowadzone zostały wraz z Creators Update, dzięki czemu możemy skorzystać z nich również w innych wersjach Windows 10 (Anniversary Update oraz November Update). To jednak nie wszystko, gdyż w aktualizacji tej znajdziemy również całkowicie nowe usprawnienia.

Rozwiązują one między innymi problemy z jasnością ekranu, które pojawiały się po wybudzeniu urządzenia, oraz sprawiają, że touchpad po zamknięciu całości, wyłącza się (poprawiona została również jego niezawodność i funkcjonalność). Dodatkowo, poprawiają domyślne ustawienia hibernacyjne. Przedłużeniu uległa również żywotność baterii podczas uśpienia urządzenia. Aktualizację można znaleźć na oficjaknej stronie poświęconej sterownikom oraz firmware Surface Pro 4.

Surface Pro 4

Jak widać, Microsoft nie zapomina o użytkownikach swoich urządzeń, nawet jeśli pojawiły się ich nowsze modele. Warto tu również wspomnieć o tym, że sprzęt z linii Surface, należy do najlepiej wspieranych przez Windows 10, zresztą nic dziwnego, wszak gigant z Redmond sam go zaprojektował.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-releases-new-firmware-update-for-surface-pro-4-that-improves-battery-life-during-sleep/

Polecamy również w kategorii Surface

Komentarze

Skomentuj

Autor