Kluczowa zmiana trafiła do testowej wersji nowego Skype

Kluczowa zmiana trafiła do testowej wersji nowego Skype

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
11:06
18.02.2019
381 wyświetlenie

Sytuacja ze Skype była w ostatnich miesiącach nieco napięta. Microsoft, niezadowolony z popularności nowej wersji Skype, postanowił zmusić użytkowników do porzucenia klasycznego Skype, kończąc oficjalnie jego wsparcie. No ale opór użytkowników okazał się dużo większy, niż gigant przewidywał. Prawda była taka, że nowy Skype nie oferował wielu rzeczy, które klasyczny Skype posiadał w standardzie, a dla jego użytkowników były wręcz niezbędne.

Skype Preview

Teraz Microsoft mocno pracuje nad tym, by nowy Skype stał się bardziej konkurencyjny. Otrzymuje on kolejne nowe funkcje, które można testować w poglądowej wersji Skype. Nowa aktualizacja poglądowego Skype o numerze 8.40.76.32 dodaje funkcję, na którą czekało wielu użytkowników. Od teraz lista konwersacji jest dostępna, również gdy jesteśmy w jej trakcie. Do tej pory dostęp do tej listy był niemożliwy, a wszystko z powodu panelu czatu, który podczas rozmowy pojawiał się po lewej stronie okna. Teraz przesunięto go na prawą stronę i, co równie ważne, jest on teraz w pełni skalowalny, więc możemy dowolnie zmienić jego szerokość.

Funkcja ta, dostępna na razie tylko dla testerów, wkrótce powinna trafić do wszystkich użytkowników Skype. A czy Wy korzystacie z nowej wersji Skype? Czy może wolicie jego klasyczną wersję? Dajcie znać w komentarzach!

Wszystkie produkty Microsoft w jednym miejscu - Sklep CentrumXP


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://answers.microsoft.com/en-us/skype/forum/all/skype-insider-preview-in-call-chat-panel-has-moved/c57cc340-a3c1-4d06-98c6-55bfcea82284

Polecamy również w kategorii Skype