Klawiatura z własnym zdjęciem. SwiftKey doczekał się nowych opcji personalizacji

Klawiatura z własnym zdjęciem. SwiftKey doczekał się nowych opcji personalizacji

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
15:47
11.11.2017
0 komentarzy
1595 wyświetleń

SwiftKey, czyli utrzymywana przez Microsoft alternatywna klawiatura dla iOS i Androida, do tej pory nie pozostawiał wielkiego wyboru - mogliśmy załadować kompozycje ciemną, jasną i o podwyższonym kontraście. Od teraz opcji personalizacji jest praktycznie nieskończoność, bowiem dzięki nowej funkcji Photo Themes możemy pod naszą klawiaturę podłożyć dowolną grafikę, zarówno przesłaną przez nas, jak i wybraną spośród propozycji.

Photo Themes pojawi się w SwiftKey na Androida i iOS automatycznie, gdy aplikację zaktualizujemy do wersji 6.7.1. Prócz możliwości podmiany grafiki w tle nowa funkcja pozwoli też usunąć obramowania klawiszy - działa to jednak tylko na Androidze. Wersja na iPhone'a pozostaje z wyraźnie zaznaczonymi klawiszami, dla których można z kolei przypisać kolor, podświetlający się podczas naciśnięcia. Co do samych zdjęć, to - jak mówi SwiftKey Team - jedynym ograniczeniem jest kreatywność użytkowników. Możemy wgrywać dowolne zdjęcia z rolki aparatu czy grafiki pobrane z Internetu. SwiftKey Team poleca na początek wypróbować specjalnie przygotowane zdjęcia Keitha Ladzinskiego, artysty-fotografa współpracującego m.in. z National Geographic, Discovery Channel i ABC.

SwiftKey Photo Themes

SwiftKey Team chce pobudzić kreatywność użytkowników, dlatego przygotował konkurs. Kompozycje można publikować na Twitterze z hashtagiem #photothemes, a najciekawsze zostaną nagrodzone m.in. bonami o wartości 150 dolarów do wykorzystania na Amazonie i gadżetami z logo SwiftKey.

SwiftKey Keyboard na iPhone'a, iPada i iPoda touch w zaktualizowanej wersji można pobrać bezpłatnie już teraz, udając się do sklepu Apple AppStore. Wersję na Androida pobierzemy z kolei ze sklepu Google Play.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://blog.swiftkey.com/swiftkey-announces-photo-themes-partnership-national-geographic-contributing-photographer/

Polecamy również w kategorii Android

Komentarze

Skomentuj

Autor