Już w środę startuje Expert Summit w Lublinie!

Już w środę startuje Expert Summit w Lublinie!

Łukasz Klimkiewicz
09:27
03.11.2016
0 komentarzy
1069 wyświetleń

9 listopada w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym po raz kolejny spotkają się pasjonaci technologii Microsoft oraz profesjonaliści IT podczas konferencji Expert Summit – All about Microsoft technologies. Tegoroczna edycja jest już czwartą konferencją organizowaną przez lubelską społeczność sympatyków Microsoftu. Portal CentrumXP został patronem medialnym wydarzenia, na którym zagoszczą nasi wysłannicy i przeprowadzą z niej wyczerpującą relację.

Z roku na rok na uczestników czeka coraz więcej spotkań z prelegentami, bezspornie będącymi najlepszymi w swojej dziedzinie w Polsce, którzy oprócz prowadzenia wykładów, będą udzielać konsultacji wszystkim zainteresowanym. 9 listopada z pewnością nikt nie będzie się nudził, ponieważ konferencja została podzielona na kilka sesji tematycznych – wiedzy, inspiracji, umiejętności i technologii. Podczas każdej z tych sesji coś dla siebie znajdą pasjonaci nowych technologii, programiści, projektanci baz danych, specjaliści ds. bezpieczeństwa, administratorzy sieci i ci, którzy chcą wykorzystać technologie Microsoft w biznesie.

Expert Summit 2016 Lublin

I tak na przykład uczestnicząc w Sali Wiedzy będzie można posłuchać wykładów na temat administrowania systemami Windows, architektury Internet of Things w chmurze Azure czy też platformy Xamarin pod kątem programowania aplikacji mobilnych. Sala Inspiracji oferuje uczestnikom konferencji wykłady na temat zarządzania tożsamościami w chmurze oraz HoloLens dla deweloperów, co będzie jednym z najważniejszych punktów wydarzenia. Sala Umiejętności to kategoria skierowana głównie do administratorów baz danych, serwerów oraz systemów. Podczas tych wykładów uczestnicy dowiedzą się jak budować nowoczesne centra danych, unikać błędów przy migrowaniu serwisów do chmury Azure oraz zabezpieczać dane w Windows Server 2016. Sala Technologii jest skierowana do administratorów i programistów. Te sesje będą oferować wiedzę na temat analizy danych, technologii Microsoft Business Intelligence dla urządzeń przenośnych oraz programowania platformy SQL Server. Na uwagę zasługuje także fakt, że podczas tegorocznego Expert Summit odbędzie się pierwsza polska prezentacja możliwości gogli HoloLens.

Udział w konferencji jest oczywiście darmowy i otwarty dla wszystkich zainteresowanych, a organizatorzy zapewniają, że na teren wydarzenia wejdzie każdy zarejestrowany uczestnik. Rejestrować się można na stronie wydarzenia.

HoloLens na Expert Summit w Lublinie


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://expertsummit.pl/

Polecamy również w kategorii Wydarzenia specjalne

Komentarze

Skomentuj

Autor