Już jutro ruszają zapisy na ITechDay 2018!

Już jutro ruszają zapisy na ITechDay 2018!

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
12:16
29.01.2018
0 komentarzy
1202 wyświetlenia

ITechDay to niesamowita szansa dla każdego fana technologii Microsoft. W tym roku również będzie okazja na udział w tym niezwykłym wydarzeniu, które skupia specjalistów pokazujących, jak wykorzystać nowoczesne technologie firmy Microsoft w biznesie. Organizowana przez Warszawską Grupę Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) konferencja odbędzie się 20 lutego w warszawskiej siedzibie Microsoftu przy Alejach Jerozolimskich 195A. Portal CentrumXP jak co roku jest partnerem medialnym ITechDay. W trakcie wydarzenia będą prezentowane sesje w zakresie:

ITechDays 2018

  • Windows Server 2016
  • Windows 10
  • Office 365
  • Microsoft Azure
  • PowerShell
  • bezpieczeństwo i ochrona danych w środowiskach Microsoft.

Prelegenci ITechDay to prawdziwi profesjonaliści, stanowiący jednocześnie o jego sile. W tym roku ich grono jest silne jak nigdy przedtem. Przekażą oni Wam swoją specjalistyczną wiedzę na temat organizacji i funkcjonowania nowoczesnej firmy. Będziecie mieli okazję dowiedzieć się między innymi o tym, jak zabezpieczyć dane swojej firmy, zapewnić dostęp do nich z dowolnego miejsca na ziemi oraz jak wykorzystując usługi chmurowe, zoptymalizować pracę naszej firmy i zwiększyć jej wydajność. Agenda tegorocznej edycji ITechDay jest bardzo bogata i interesująca - więc niewątpliwie warto wziąć w niej udział!

Już jutro, 30 stycznia ruszają zapisy na tegoroczną edycję. Zarówno rejestracja, jak i udział w wydarzeniu są bezpłatne, lecz trzeba mieć na uwadze, że liczba miejsc jest ograniczona. Warto się pośpieszyć, bowiem nauczeni doświadczeniem poprzednich edycji wiemy, że wolne miejsca znikają w mgnieniu oka. Co ciekawe, dla każdego uczestnika organizatorzy przygotowali drobne upominki! Rejestracji można dokonać na oficjalnej stronie wydarzenia, gdzie znajdziemy również wszystkie aktualnością z nim związane. Zachęcamy również do obserwowania profilu ITechDay na Facebooku!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.itechday.pl/

Polecamy również w kategorii Wydarzenia specjalne

Komentarze

Skomentuj

Autor