Już jutro oficjalna premiera Xbox One X!

Już jutro oficjalna premiera Xbox One X!

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
15:25
06.11.2017
0 komentarzy
1068 wyświetleń

Już we wtorek, o 5 rano czasu polskiego, w oficjalnym sklepie Microsoftu na nowojorskiej Piątej Alei, rozpocznie się oficjalne wydarzenie, podczas którego Microsoft zaprezentuje swoją najmocniejszą konsolę - Xbox One X. Przez ponad rok otrzymywaliśmy mnóstwo mniej lub bardziej szczegółowych informacji na temat jej temat. Wiemy już o niej praktycznie wszystko, ale na oficjalną premierę przyszło nam czekać aż do teraz.

Premiera Xbox One X

Xbox One X ma być najmocniejszą konsolą dostępną na rynku i ma zapewniać płynną rozgrywkę w rozdzielczości 4K. Do tej pory konsole mimo doskonałej optymalizacji miały problem z doścignięciem komputerów stacjonarnych. Różnice te widać najlepiej w kategoriach jakości grafiki i płynności rozgrywki w bardziej wymagających grach. Jest to od wielu lat temat wielu żartów i docinek graczy komputerowych w stosunku do graczy konsolowych. To ma się jednak zmienić właśnie za sprawą Xboksa One X. To, co do tej pory wiemy o najnowszej konsoli Microsoftu, napawa nadzieją. Będzie to prawdziwy multimedialny kombajn z ogromną mocą.

Jeśli nie jest Wam z jakiegoś powodu po drodze do Nowego Jorku, a chcecie koniecznie być świadkami tego wydarzenia, specjalnie na tę okazję przygotowano transmisję na YouTube. Transmisja rozpocznie się już za 14 godzin, czyli o 5 rano czasu polskiego. Będziecie ją mogli obejrzeć poniżej. Jak zawsze CentrumXP będzie na żywo relacjonować dla Was to wydarzenie.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/this-is-where-you-can-watch-microsofts-xbox-one-x-launch-live-stream

Polecamy również w kategorii Xbox One X

Komentarze

Skomentuj

Autor