Już dziś o 18:00 porozmawiamy na żywo na temat Microsoft Store

Już dziś o 18:00 porozmawiamy na żywo na temat Microsoft Store

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
13:25
10.09.2018
270 wyświetleń

Już dziś, o godzinie 18:00 odbędzie się kolejny Live CentrumXP! Zgodnie z waszym wyborem, jakiego dokonaliście w ankiecie na naszym fanapge'u, porozmawiamy o Microsoft Store. Wbrew pozorom jest to bardzo ciekawy temat, a sam sklep Microsoft ma długą historię.

Opowiemy nieco o historii sklepu, jak rozwijał się na przestrzeni lat oraz jak ten rozwój wyglądał na kilku różnych platformach. Bowiem Microsoft Store to przecież nie tylko Windows 10 na PC. Pomówimy o tym jak sklep prezentuje się teraz i jakie są jego najciekawsze elementy. Będziemy też dyskutować na temat przyszłości sklepu i w którym kierunku Microsoft chce go rozwijać. W tej dyskusji potrzebujemy również Was! Zapraszamy do aktywnej wymiany opinii na temat Microsoft Store, będziemy również starać się odpowiedzieć na Wasze pytania dotyczące sklepu.

Po raz kolejny następuje drobna zmiana w zespole prowadzących - w tym odcinku wystąpią Mateusz Miciński, Wojciech Błachno, a całą dyskusję poprowadzi Maja Lazurowicz! Tak więc naprawdę warto nas dzisiaj oglądać! Jeśli zapiszecie się do wydarzenia, to początek transmisji na pewno Wam nie umknie!. Jak zwykle na najbardziej aktywnych uczestników dyskusji czekają upominki! Zapraszamy serdecznie na godzinę 18:00!

CentrumXP LIVE #6: Sklep Microsoft


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.facebook.com/events/452715255226569/

Polecamy również w kategorii CentrumXP