Już 21 września startuje kolejna akcja przedsprzedaży Xbox One X

Już 21 września startuje kolejna akcja przedsprzedaży Xbox One X

 Amadeusz Labuda
Amadeusz Labuda
11:11
19.09.2017
0 komentarzy
1110 wyświetleń

Niedawno po raz pierwszy zakupić można było w przedsprzedaży Xbox One X, najpotężniejszą konsolę wszechczasów. Mało tego, dostępna była ona w edycji limitowanej, noszącej nawę Xbox One Scorpio Edition, różniła się zaś od docelowego urządzenia jedynie wyglądem. Niestety, wszystkie egzemplarze rozeszły się zaledwie w kilka dni (w niektórych zaś miejscach w kilka godzin). Microsoft chwali się tym faktem, jednak nie podano dotychczas żadnych liczb (łącznie z samą ilością wystawionych na sprzedaż urządzeń), wobec czego nie można jasno określić jak wielkim sukcesem sprzedażowym okazała się cała akcja. Niemniej, niebawem prawdopodobnie będziemy mieli okazję przekonać się, jak sprawa wygląda w praktyce, bowiem 21 września pojawić się ma możliwość zamówienia standardowego Xbox One X w amerykańskiej sieci sklepów Walmart.

Grafika dotycząca oferty na Xbox One X

O pojawieniu się możliwości zamówienia konsoli Microsoftu dowiedzieć się można było z Reddita, gdzie jeden z użytkowników wrzucił grafikę przedstawiającą ofertę na ten właśnie sprzęt. Można było przypuszczać, że był to po prostu kolejny internetowy troll, przeczy temu jednak pewien fakt – zrzut ekranu pochodzi z krążącej po Sieci cyfrowej wersji gazetki reklamowej Walmartu, która wydaje się być autentyczna. Koszt konsoli w bazowej wersji z jednym kontrolerem, pozbawionej dodatków wynosić ma 499 dolarów, przy czym by złożyć rezerwacje konieczna jest zaliczka w wysokości 50 dolarów. Dodatkowo akcja obarczona jest limitami na klienta – pojedyncza osoba zamówić może jedynie da egzemplarze. Całość rusza już 21 września, zaś jedynym sposobem by dokonać zakupu konsoli w przedsprzedaży, jest pojawienie się w markecie – zamówienie przez Internet nie jest niestety możliwe. Ponadto, ilość urządzeń objętych promocją jest ograniczona.

Prawdopodobnie będzie to pierwsza okazja, by przyjrzeć się bliżej wynikom sprzedażowym Xbox One X, o ile oczywiście Walmart podzieli się danymi statystycznymi. Na chwilę obecną nie jest jeszcze nawet pewnym, jak wiele konsol trafiło do oferty – jeśli zainteresowanie będzie spore, w amerykańskich sklepach mogą się nawet rozegrać dantejskie sceny, przypominające walkę o Świeżaki jaką mamy obecnie możliwość obserwować w pewnej sieci polskich sklepów.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/xbox-one-x-appears-on-walmart-site-for-september-21-pre-order

Polecamy również w kategorii Xbox One X

Komentarze

Skomentuj

Autor