Jak ogarnąć chaos w pracy? Darmowy webinar już w listopadzie

Jak ogarnąć chaos w pracy? Darmowy webinar już w listopadzie

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
15:00
24.10.2018
351 wyświetlenie

Nadmiar obowiązków i brak wystarczającej ilości godzin w dobie to coś na kształt choroby cywilizacyjnej. Przepracowanie dotyka codziennie miliony ludzi na całym świecie. Jednak to nie jest sytuacja bez wyjścia. Nawet ogromną ilość rzeczy do zrobienia można tak zorganizować, aby udało nam się zatrzymać spory zapas wolnego czasu. Grunt to właściwie ogarnąć ten chaos.

Jak to zrobić, dowiecie się już za miesiąc - w środę 21 listopada. Podczas specjalnego, darmowego webinara, który odbędzie się w godzinach 15-16. Marcin Kwieciński, ekspert produktywności, opowie Wam, jak wyjść z przepracowania. Z jego usług korzystają najbardziej nowoczesne firmy, takie jak Microsoft czy Citibank, którym zależy na zapewnieniu swoim pracownikom równowagi życiowej oraz komfortu pracy w drodze do ambitnych celów. Jest to niestrudzony promotor świadomego gospodarowania czasem, fachowiec w swojej dziedzinie.

Co trzeba zrobić, aby zapisać się na to całkowicie bezpłatne wydarzenie? Wystarczy już teraz zarejestrować się na stronie wydarzenia:

Ogarnij Chaos – Jak wyjść z przepracowania?

Wtedy otrzymacie od nas specjalne zaproszenia na Webinar, które będą zawierać unikatowy link. Dzięki niemu będziecie mogli dołączyć do wydarzenia.

Nie zwlekajcie i zarejestrujcie się czym prędzej! Czas to nie tylko pieniądz, więc warto zadbać o to, by nie uciekał nam przez palce i abyśmy nie utknęli w niekończącym się wirze służbowych obowiązków. Paradoksalnie, aby się to powiodło, wcale nie trzeba wykonać ogromu pracy. Najważniejsze to zastosować nowoczesne metody i małymi krokami zmieniać swoja codzienną rutynę.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.facebook.com/events/250613218962167/

Polecamy również w kategorii Wydarzenia specjalne