Insiderzy Xbox One na nowości muszą poczekać do środy

Insiderzy Xbox One na nowości muszą poczekać do środy

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
12:28
30.04.2018
0 komentarzy
575 wyświetleń

Użytkownicy Xbox One i członkowie programu Xbox Insider w kręgu Alpha jeszcze muszą poczekać na nową aktualizację konsoli. Nowości były zapowiadane na sobotę, potem ze względu technicznych aktualizacja została przeniesiona na niedzielę, a teraz dowiadujemy się, że należy poczekać jeszcze kilka dni.

Aktualizacja Xbox One w programie Insider dopiero w środę

Niestety, deweloperzy Microsoftu odpowiedzialni za rozwój konsoli Xbox One nadal napotykają problemy techniczne, wymuszające na nich wstrzymanie wydania aktualizacji. Brad Rossetti, menedżer programu Xbox Preview, za pośrednictwem Twittera ogłosił, że członkowie programu Xbox Insider mogą spodziewać się aktualizacji dopiero w środę.

W swoim wpisie Rossetti zapowiada nowe funkcje i dużo usprawnień istniejących elementów, ale nie mówi, czego konkretnie można się spodziewać. Przy okazji przypominamy, że w ubiegłym tygodniu Xbox One otrzymał aktualizację April Update, która wprowadziła do konsoli obsługę rozdzielczości 1440p czy zmiany w programie Mixer. Usprawniono również funkcję udostępniania nagrań z gry na Twitterze. Natomiast członkowie programu Xbox Insider mogą już korzystać z obsługi częstotliwości odświeżania ekranu 120Hz, funkcji przycinania nagrań bezpośrednio z poziomu modułu Guide oraz opcji grupowania elementów na ekranie startowym. Zespół odpowiedzialny za rozwój konsoli pracuje też nad połączeniem konta gracza z komunikatorem Discord.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/no-xbox-one-insider-build-for-alpha-users-today-expected-wednesday-with-new-features

Polecamy również w kategorii Xbox One

Komentarze

Skomentuj

Autor