Ikonka zastępuje błędny odnośnik w nowej aktualizacji OneDrive na iOS

Ikonka zastępuje błędny odnośnik w nowej aktualizacji OneDrive na iOS

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
15:29
15.02.2019
447 wyświetleń

Jeśli korzystacie z aplikacji OneDrive na iPhonie lub iPadzie, to być może zauważyliście błąd w komunikatorze iMessage, który wyświetla Otwórz w On zamiast Otwórz w OneDrive. Ten całkiem zabawny błąd został naprawiony dzięki najnowszej aktualizacji OneDrive na iOS. Ponadto wprowadziła ona kilka innych poprawek i zmian.

Najnowsza wersja aplikacji wprowadza ikonę aplikacji dla OneDrive, znajdującą się w prawym górnym rogu podglądu plików w aplikacji iMessage. Zastępuje ona dotychczasowy odnośnik z dziwnie uciętą nazwą usługi. Oprócz tej konkretnej poprawki dokumenty Office są teraz otwierane w aplikacji bez żadnych problemów, które czasem pojawiały się w poprzednich wersjach.

Poprawiono również funkcjonowanie interfejsu podczas wyszukiwania plików w OneDrive. Wcześniej Microsoft usunął również problem z losowym zachowaniem adnotacji przy obracaniu dokumentu PDF, jak również ten, który dodawał zbędne puste pole nad wynikami wyszukiwania. Jeśli korzystacie z OneDrive na systemie iOS, dajcie znać, czy zauważyliście już powyższe zmiany. Najnowszą wersję OneDrive na systemie z nadgryzionym jabłkiem możecie pobrać ze sklepu AppStore.

Wszystkie produkty Microsoft w jednym miejscu - Sklep CentrumXP


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/microsoft-fixes-typo-error-with-onedrive-for-ios-along-with-other-improvements

Polecamy również w kategorii OneDrive