ITechDay 2017 już jutro! Zapraszamy!

ITechDay 2017 już jutro! Zapraszamy!

 Mateusz Miciński
Mateusz Miciński
10:50
27.02.2017
0 komentarzy
1289 wyświetleń

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) wraz z CentrumXP gorąco zapraszają na kolejną konferencję z cyklu ITechDay. Tym razem zagadnienia konferencji będą skupione wokół wdrażania, konfiguracji, utrzymania oraz automatyzacji rozwiązań chmury publicznej i prywatnej w oparciu o następujące technologie Microsoft: Azure AD, Office 365, Windows Server 2016, Azure RMS, Intune, PowerShell, System Center oraz Windows 10.

Konferencja odbędzie się jutro (wtorek, 8.00-16.00) w siedzibie Microsoft Polska w Warszawie. Udział w ITechDay będzie bezpłatny, a o uczestnictwie decydować będzie wyłącznie kolejność zapisów. Portal CentrumXP po raz kolejny został Partnerem Medialnym tego wydarzenia. Trzej nasi wysłannicy będą obecni na konferencji i tym razem przeprowadzą z niej relację wideo. Tym samym rezygnujemy z relacji tekstowej prowadzonej dotychczas na żywo podczas wszystkich wydarzeń, w których brali udział nasi redaktorzy. Po konferencji opublikujemy dla Was materiał wideo wraz z wywiadami, które łatwiej pozwolą Wam poczuć atmosferę wydarzenia. Mamy nadzieję, że nowa forma relacji przypadnie Wam do gustu.

ITechDay 2017 Warszawa Microsoft

Co więcej, sesje poprowadzą znani prelegenci posiadający bardzo bogate doświadczenie praktyczne poparte wieloma certyfikatami zawodowymi. ITechDay będzie transmitowany online za pośrednictwem platformy Channel 9.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Wydarzenia specjalne

Komentarze

Skomentuj

Autor