HoloLens wkrótce pojawi się na kolejnym rynku

HoloLens wkrótce pojawi się na kolejnym rynku

 Damian Lisak
Damian Lisak
08:50
12.05.2017
0 komentarzy
1367 wyświetleń

Maj to z perspektywy Microsoftu bardzo pracowity miesiąc. W zeszłym tygodniu odbyła się konferencja #MicrosoftEDU w Nowym Jorku, przedwczoraj rozpoczęła się 3-dniowa konferencja BUILD 2017 w Seattle, a za niespełna dwa tygodnie odbędzie się trzecia i ostatnia konferencja w tym miesiącu; tym razem w Szanghaju, której prawdopodobnie będzie towarzyszyć udostępnienie HoloLens na chińskim rynku, dzień po konferencji.

Choć nie bardzo jeszcze wiadomo, czego się spodziewać na ostatnim majowym wydarzeniu, to przypuszczać można, że jednym z tematów będzie pojawienie się HoloLens na rynku Państwa Środka. Argumentem przemawiającym za tą możliwością jest fakt, że Microsoft oficjalnie ogłosił premierę HoloLens na chińskim rynku w 2017 roku, a zbliżające się wydarzenie jest idealną ku temu sposobnością. Ponadto, zgodnie z wpisem znajdującym się w Sklepie Microsoft, dostawa gogli Microsoftu ma się rozpocząć 24 maja, co więcej są one już dostępne w przedsprzedaży. Cena HoloLens Development Edition to 23,488 juanów (około 3400 dolarów), natomiast wersja Business Suite jest dostępna za 39,188 jenów (około 5700 dolarów).

HoloLens na chińskim rynku

Nowy rynek, to nowi programiści. Dzięki pojawieniu się HoloLens na chińskim rynku, istnieje spora szansa na to, że pojawią się nowe, co raz to ciekawsze aplikacje, stworzone przez tamtejszych deweloperów. Co prawda, można przez to spodziewać się pojawienia na rynku „chińskich podróbek” gogli Microsoftu, ale te powinny być łatwe w odróżnieniu od oryginału, zaś wiadomo czym może skończyć kupno urządzenia tego typu z niepewnego źródła. My jednak jesteśmy dobrej myśli i oczekujemy dalszego rozwoju tej jakże obiecującej technologii.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/hololens-launches-in-china-the-day-after-microsofts-shanghai-event?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_cam

Polecamy również w kategorii HoloLens

Komentarze

Skomentuj

Autor