HoloLens jest jednym z pięciu najlepiej zaprojektowanych produktów wszechczasów

HoloLens jest jednym z pięciu najlepiej zaprojektowanych produktów wszechczasów

 Damian Lisak
Damian Lisak
11:21
13.03.2017
0 komentarzy
1237 wyświetleń

HoloLens jest urządzeniem, które dzięki ogromnym możliwościom zdobyło uznanie wielu użytkowników oraz przede wszystkim firm, takich jak np. Volvo. Oprócz samego potencjału, jedną z innych charakterystycznych cech gogli Microsoftu jest także ich, bądź co bądź, futurystyczny design. Wygląd HoloLens niewątpliwie przypadł do gustu niezależnej witrynie The Conversation.

The Conversation jest grupą medialną non-profit, która publikuje informacje pochodzące od społeczności naukowej i badawczej. Zdaniem owej organizacji HoloLens jest jednym z pięciu najlepiej zaprojektowanych produktów w historii. The Conversation zaznacza w wypowiedzi ergonomiczne wykonanie HoloLens, które charakteryzuje się m.in. dobrym rozłożeniem wagi, co nie powoduje nacisku w konkretnym miejscu. To ich zdaniem różni HoloLens od HTC Vice, ponieważ te drugie urządzenie jest według nich ciężkie i niewygodne. Dodatkowo australijska grupa medialna wywnioskowała, że jeżeli cena HoloLens zostanie obniżona, to na rynku zamiast tysięcy sztuk, będą mogły być sprzedawane miliony.

HoloLens wg The Converstion

Pozostaje mieć nadzieję, że następca obecnie oferowanych gogli będzie równie dobrze przyjęty i opiniowany. Patrząc na obecne możliwości, warto zaczekać, a może i nawet zacząć odkładać pieniądze na v3. Jeżeli Microsoft utrzyma poziom HoloLens, a dodatkowo zaoferuje niewygórowaną cenę, to gogle giganta prawdopodobnie będą się sprzedawać „jak świeże bułeczki”.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/the-conversation-names-the-hololens-one-of-the-5-best-designed-products-ever/

Polecamy również w kategorii HoloLens

Komentarze

Skomentuj

Autor