Grudniowe aktualizacje Microsoftu dostępne do pobrania na CentrumXP.pl

Grudniowe aktualizacje Microsoftu dostępne do pobrania na CentrumXP.pl

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
22:57
12.12.2012
2 komentarze
2693 wyświetlenia

Microsoft wydał grudniowe aktualizacje zabezpieczeń dla swoich produktów. Nowe poprawki są dostępne do pobrania bez opłat w dziale Uaktualnienia na CentrumXP.pl.

W tym miesiącu wydano łatki naprawiające błędy określone jako krytyczne i bardzo ważne dla systemów Windows 8, 7, XP, RT, Server 2003/08/12 i dla przeglądarki Internet Explorer. Dlatego, dla zachowania pełnego bezpieczeństwa systemu warto je zainstalować.

Microsoft wydał też zaktualizowaną wersję narzędzia do wykrywania złośliwego oprogramowania Windows Malicious Software Removal dla wersji 32-bit i 64-bit, które pomaga usunąć najpopularniejszy złośliwy kod na komputerach klienckich.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Bezpieczeństwo

Komentarze

  • pRZEMEK 10:04 13.12.2012

    Skoro informujecie o tym że łątki są już dostępne na WU, to fajnie byłoby coś napisać o szczegółach technicznych. Co dana aktualizacja łata, jakie pliki podmienia dll, ich wersje,... Zobaczcie jak to robi Symantec http://www.symantec.com/connect/blogs/microsoft-patch-tuesday-december-2012

  • tm 18:06 13.12.2012

    Tylko, że Symantec zajmuje się tylko i wyłącznie bezpieczeństwem. Natomiast rzeczywiście warto byłoby napisać coś więcej w tym temacie. Chociaż w skrócie co zostanie załatane po zainstalowaniu aktualizacji.

Skomentuj

Autor