General Motors ceni Windowsa 7 za szybkość i niezawodność

General Motors ceni Windowsa 7 za szybkość i niezawodność

 Barłomiej Wojas
Barłomiej Wojas
22:39
22.10.2010
1 komentarz
4527 wyświetleń

Na blogu Windows Team Blog pojawił się ciekawy wpis, w którym Erwin Visser opisuje opinię jaką cieszy się Windows 7 w dziale IT jednego z największych koncernów samochodowych na świecie - General Motors.

General Motors jest koncernem produkującym samochody takich marek jak Cadillac, Chervrolet, Opel lub Vauxhall. Korporacja zatrudnia ponad 200 tys. pracowników i jest obecna na rynku w 120 krajach na całym świecie. Według informacji podanych przez Kena Michela, dyrektora działu Online Infrastructure and Local Area Networks w General Motors, na chwilę obecną 25 tys. pracowników korzysta z komputerów, na których zainstalowany jest Windows 7 Enterprise. Co więcej, zdaniem Michela do końca tego roku liczba ta wzrosnąć do około 80 tys. Tłumaczy on, że Windows 7 posiada wszystkie cechy, które są istotne dla koncernu GM – szybkość pracy, wydajność, niezawodność, kompatybilność oraz mobilność.

Nie od dziś wiadomo, że Windows 7 nie radzi sobie tak dobrze wśród przedsiębiorstw jak klientów indywidualnych. Microsoft za wszelką cenę stara się przekonać przedsiębiorstwa do migracji na Windows 7 i porzucenia leciwego już Windowsa XP. Jak się okazuje powoli duże przedsiębiorstwa zaczynają wykazywać zainteresowanie najnowszym systemem Microsoftu. Jednym z większych jest właśnie General Motors.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://windowsteamblog.com/windows/b/business/archive/2010/10/21/general-motors-fuels-up-with-windows-7.aspx

Polecamy również w kategorii Windows 7

Komentarze

  • BlaSOFT 13:11 23.10.2010

    Fajny spot reklamowy :)

Skomentuj

Autor