Garść nowości na CentrumXP.pl

Garść nowości na CentrumXP.pl

 Adam Stępień
Adam Stępień
19:30
14.02.2009
0 komentarzy
2190 wyświetleń
Trudne warunki na drogach, atak zimy za oknem - mamy nadzieję, że i nam uda się Was zaskoczyć, choć może nie tak drastycznie, zmianami na CentrumXP.pl, jakie wprowadziliśmy ostatnio.

Zaktualizowaliśmy ankietę, jaka wyświetla się w lewym panelu dla podstron witryny CentrumXP.pl, np. Internet Explorer. W poprzedniej pytaliśmy Was, co sądzicie o nowych artykułach i poradach, które publikowaliśmy w ostatnim czasie. Zdecydowana większość Czytelników chwali sobie nowe treści - 74% respondentów uważa, że nowe materiały idą w dobrym kierunku, choć jest grono sceptyków (26%), którzy mają nastawienie krytyczne. Ankieta zarejestrowała przeszło 3 tysiące głosów, za oddanie których dziękujemy. Od trzech dni możecie zabierać głos w sprawie postrzegania nadchodzącego systemu Windows 7 w perspektywie przyszłości i tego, co zawojuje na rynku.

Ogromnym zainteresowaniem cieszy się wydana przez Microsoft niedawno wersja Beta, którą do niedawna hostował Microsoft na swoich serwerach. Z radością informujemy, że Windows 7 Beta 1 został pobrany przeszło 30 tysięcy razy i niewiele brakuje, by wskoczył do listy dziesięciu plików najczęściej pobieranych w historii Portalu. Jeżeli chcecie pobrać betę, nadal możecie to uczynić, korzystając z serwerów CentrumXP.pl.

To nie koniec wieści związanych z następcą Visty. Nasze forum dyskusyjne poszerzyło się o nowy dział Windows 7, czyli miejsce, gdzie możecie porozmawiać o nowym systemie i rozwiązać problemy z jego użytkowaniem. Przy okazji witamy nowego moderatora forum CentrumXP.pl, Marcina znanego jako XanTyp.

Na koniec zapraszamy do lektury testu SP2 RC Escrow dla Windows Vista, którego Autorem jest Mateusz Miciński.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

Skomentuj

Autor