Felieton: Klawiatury dla Windows 8

Felieton: Klawiatury dla Windows 8

 Krzysztof Kapustka
Krzysztof Kapustka
18:04
06.02.2013
1 komentarz
2219 wyświetleń

Gdy pojawił się Windows 8 w wersji RTM, na 26 października, tj. dzień jego premiery, zapowiedziano również wprowadzenie nowego sprzętu dla tego systemu. Firma Microsoft zapowiedziała kilka nowości w segmencie klawiatur oraz myszek, lecz niestety nowych urządzeń nie nastawiono na obsługę dotykiem, bądź na klawisze dające dostęp do tzw. Charm Bar. Nowe klawiatury praktycznie nie wprowadzają nic nowego w tym segmencie. Są po prostu standardowymi urządzeniami, które posiadają tylko i wyłącznie nowe logo Windows.

Lecz nie chcąc być takim pesymistą, przejrzałem ofertę firm Microsoft i Logitech w poszukiwaniu nowości dedykowanych Windows 8.

Zapraszamy do publikacji Michała Jabłońskiego Klawiatury dla Windows 8. Życzymy miłej lektury i zachęcamy do wyrażania swojego zdania w komentarzach.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

  • ioioio 20:59 06.02.2013

    był plan wprowadzenia klawiatury z dzielonym klawiszem spacji, na dwie części - mniejsza (która miałaby mieć funkcję "backspace" oraz większa - tradycyjna spacja. Ponoć przyspieszyłoby to pisanie tekstu, bo jak się okazuje, prawie wszyscy robią odstęp lewą ręką, przez co prawa część jest bezużyteczna :) Szkoda, że nie napisano o tym w artykule. Sam zaglądnąłem, bo byłem ciekawy, czy coś się ruszyło w tym temacie.

Skomentuj

Autor