Fall Creators Update dostępny w wersji ewaluacyjnej jako obraz ISO

Fall Creators Update dostępny w wersji ewaluacyjnej jako obraz ISO

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
16:37
21.10.2017
0 komentarzy
1825 wyświetleń

Jesienna aktualizacja Windows 10 zadebiutowała publicznie w środę. Praktycznie już w pierwszych minutach dostępności można ją było pobrać przy pomocy Asystenta aktualizacji do systemu Windows 10 a także - jeśli nasz komputer załapał się na pierwszą falę - poprzez Windows Update. Kompilacje pojawiły się też w MSDN. Dwa dni po premierze jako Public Release zaktualizowany system udostępniono Insiderom w formie obrazu ISO. Teraz w tej samej formie (jednak w wersji ewaluacyjnej) mogą go pobrać klienci Enterprise.

Jesienna aktualizacja Windows 10

Jak twierdzi Microsoft, Windows 10 Enterprise został zaprojektowany, by spełniał wymagania dużych i średnich firm, zapewniając profesjonalistom IT zaawansowaną ochronę przeciw nowoczesnymi zagrożeniami, elastyczne opcje wdrażania, aktualizowania i wsparcia, oraz wszechstronne funkcje zarządzania i kontroli dla urządzeń i aplikacji. Z nowości w Fall Creators Update warto tu odnotować takie funkcje, jak Windows AutoPilot, Subscriber Activation, Automatic Redeployment, rozszerzenia dla Mobile Device Management (MDM) i obsługę Windows Mixed Reality. W tym momencie klienci Enterprise mogą pobrać jedną z czterech wersji ewaluacyjnych (90-dniowych):

  • Windows 10 Enterprise, version 1709 | 64-bit ISO
  • Windows 10 Enterprise, version 1709 | 32-bit ISO
  • Windows 10 Enterprise LTSB 2016 | 64-bit ISO
  • Windows 10 Enterprise LTSB 2016 | 32-bit ISO

Obrazy są dostępne w 11 wersjach językowych: angielskiej (US/GB), chińskiej (uproszczonej/tradycyjnej), francuskiej, niemieckiej, włoskiej, japońskiej, koreańskiej, hiszpańskiej i portugalskiej (Brazylia). W trakcie czystej instalacji możemy aktywować system, jednak klucz produktu nie jest wymagany. W przypadku scenariuszy odzyskiwania możemy jednak skorzystać z klucza podanego przez Microsoft: VTNMT-2FMYP-QCY43-QR9VK-WTVCK.

Obrazy ISO są gotowe do pobrania z portalu Windows Evaluation Center.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://blogs.technet.microsoft.com/ausoemteam/2017/10/20/windows-10-version-1709-evaluation-isos-now-available/

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

Skomentuj

Autor