Dynamics 365 rozszerza dostępność, docierając do Niemiec

Dynamics 365 rozszerza dostępność, docierając do Niemiec

 Amadeusz Labuda
Amadeusz Labuda
15:20
02.06.2017
0 komentarzy
1247 wyświetleń

Coraz większą popularnością w środowiskach biznesowych cieszą się rozwiązania oparte na wykorzystaniu chmury. Nic zresztą dziwnego - wszystko bowiem wskazuje na to, że ich dominacja na tym polu stanie się prędzej lub później definitywna. Jakkolwiek by nie było, na chwilę obecną dostępność rozwiązań chmurowych jest limitowana przez obszar, który pokrywają swoim zasięgiem. Rzecz jasna dostawcy owych usług starają się rozszerzyć ich dostępność na kolejne regiony, by czerpać jak największe zyski. Tak właśnie dzieje się chociażby w przypadku Dynamics 365, który od dziś dostępny będzie również na terenie Niemiec.

Dynamics 365 udostępniany ma być na terenie Niemiec za pomocą tamtejszych centrów danych, które rozlokowane są we Frankfurcie (nad Menem) oraz w Magdeburgu. Na chwilę obecną oferowane tamtejszym przedsiębiorstwom będą jedynie dwie edycje Dynamics 365 (Sales oraz Customer Service), jednak planowane jest w przyszłości udostępnienie tam pozostałych wydań (Field Service oraz Project Service Automation). Dodatkowo skompletowany został specjalny, niemiecki zespół specjalistów technicznych, który odpowiadać będzie za obsługę klientów korzystających z Microsoft Dynamics 365 w tamtejszym regionie. Zespół porozumiewać się będzie zarówno po angielsku, jak i niemiecku.

Dynamics 365 dostępny również w Niemczech

Gigant z Redmond po raz kolejny poszerza zasięg swoich wpływów, co prawdopodobnie nie skończy się, dopóki każda z jego usług - zwłaszcza chmurowych - nie będzie dostępna w dowolnym miejscu na Ziemi i za pośrednictwem dowolnej klasy urządzenia.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/dynamics-365-now-available-from-microsoft-cloud-in-germany/

Polecamy również w kategorii Rozwiązania dla biznesu

Komentarze

Skomentuj

Autor