Duża aktualizacja Facebooka dla Windows 8.1

Duża aktualizacja Facebooka dla Windows 8.1

 Autor nieznany
Autor nieznany
22:17
27.12.2013
2623 wyświetlenia

Aplikacja Facebooka dla Windows 8.1 ma nieco ponad 2 miesiące obecności na rynku za sobą. W tym czasie część funkcjonalności uległa zmianie, sieci społecznościowe także rozwijają się coraz bardziej. Naturalnym stało się więc przeprowadzenie dość rozbudowanej aktualizacji możliwości programu.

Wersja oznaczona numerkiem 1.2.0.12 przynosi szereg pokaźnych zmian. Największy nacisk został położony na zrównanie zakresu funkcjonalności aplikacji z podstawową wersją Facebooka, dostępną w przeglądarce. Mamy zatem w końcu możliwość edycji opublikowanych postów i statusów. Tryb dzielenia ekranu między aplikacjami ModernUI pozwala na zmniejszenie szerokości okienka aplikacji do 320 pikseli.

Facebook

Sporo uległo zmianie także w zakresie zdjęć. Możliwość tworzenia albumów z poziomu strony ze zdjęciami czy też dodawanie i usuwanie zdjęć w albumach to tylko niektóre z usprawnień. W końcu dodano także elementy zarządzania grupami i ich członkami.

Zmian jest o wiele więcej. Część z nich niewidoczna, inne bardzo znaczące. Co prawda wciąż wyczuwalne są różnice między korzystaniem z Facebooka za pomocą aplikacji zamiast używania do tego celu przeglądarki internetowej, ale są one sukcesywnie niwelowane w bardzo pozytywnym tempie.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/facebook-updates-windows-81-app-adds-ability-to-edit-posts-and-more

Polecamy również w kategorii Facebook