Dostępny jest nowy firmware do Surface Pro 3. Co wnosi?

Dostępny jest nowy firmware do Surface Pro 3. Co wnosi?

 Damian Lisak
Damian Lisak
12:47
07.06.2017
0 komentarzy
1246 wyświetleń

Microsoft prócz rozwoju swoich aplikacji, niezależnie od platformy, wciąż mocno pracuje nad rozwojem oferowanego przezeń sprzętu. Tym razem zakończone zostały prace nad najnowszą aktualizacją do Surface Pro 3, która niedawno została opublikowana.

Na nową aktualizację do Surface Pro 3 trzeba było czekać od 20 kwietnia tego roku. Co ciekawe, Microsoft wciąż aktualizuje swoje urządzenie, mimo że ma ono już ponad 3 lata. Zmiany jakie zostały wprowadzone dotyczą Surface Pro Embedded Controller Firmware oraz Surface Pro UEFI:

  • 38.13.50.0 (Surface Pro Embedded Controller Firmware) – zwiększona żywotność baterii w trakcie uśpienia,
  • 3.11.2150.0 (Surface Pro UEFI) – poprawiona wydajność PXE w protokole IPv6.

Jak informuje Microsoft, aktualizacja ta obejmuje ulepszenia dotyczące niezawodności i żywotności baterii, bez wpływu na bezpieczeństwo, łączność, zgodność, czy wydajność.

Nowy firmware dla Surface Pro 3

Zauważalnym brakiem Surface Pro 3, którego rozwiązania użytkownicy nie doczekali się w tej aktualizacji, jest brak wsparcia dla nowego Surface Pen, który niedawno został udostępniony w przedsprzedaży. Nie zmienia to jednak faktu, że Microsoft dba o swoje urządzenia, nawet jeżeli te nie są już flagowcami.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-releases-new-firmware-update-for-surface-pro-3-that-improves-battery-life-during-sleep/

Polecamy również w kategorii Surface

Komentarze

Skomentuj

Autor