Dołącz do redaktorów CentrumXP.pl

Dołącz do redaktorów CentrumXP.pl

 Adam Stępień
Adam Stępień
19:58
01.10.2012
0 komentarzy
2352 wyświetlenia
W związku z dynamicznym rozwojem Portalu CentrumXP.pl poszukujemy współpracowników do pisania artykułów i aktualności technicznych o nowych technologiach. Jeżeli jesteś entuzjastą Windows 8 i chciałbyś podzielić się swoim doświadczeniem lub pisać o nowym systemie operacyjnym firmy Microsoft, ta oferta jest dla Ciebie. Szukamy też newsmanów, którzy informowaliby o nowościach w świecie Microsoftu.

Poszukujemy osób, które chcą pisać publikacje o Windows 8, a także newsy o produktach firmy Microsoft. Nie interesuje nas Twoje wykształcenie, ważne, żebyś miał zapał do pracy i „lekkie pióro”. U nas możesz się realizować, proponować własne tematy publikacji oraz wykonywać zlecenia na potrzeby Portalu CentrumXP.pl.

Oferujemy Ci współpracę w gronie ekspertów technologii Microsoft, wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy. Już dziś możesz poszerzyć własne CV, a także nabrać doświadczenia w pracy dla największego w Polsce Portalu o technologiach Microsoft. Zainteresowanych prosimy o kontakt:

Napisz, dlaczego chciałbyś pracować dla nas i o czym chciałbyś pisać. Mamy do napisania wiele artykułów o Windows 8, ale jesteśmy otwarci na propozycje innych tematów wykraczających poza Windows 8, a mieszczących się w ramach tematych okołomicrosoftowej.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

Skomentuj

Autor