DocuSign dla Windows 8 bezpłatnie w Windows Store

DocuSign dla Windows 8 bezpłatnie w Windows Store

 Krzysztof Kapustka
Krzysztof Kapustka
00:26
29.10.2012
0 komentarzy
1716 wyświetleń

Aplikacja DocuSign dla Windows 8 jest dostępna do pobrania w sklepie Windows Store. Firma DocuSign jest dostawcą usługi w chmurze typu SaaS, dotyczącej podpisu elektronicznego, wykorzystywanego do weryfikacji i zarządzania udokumentowanymi transakcjami.

Firma DocuSign, tworząca de facto ogólnoświatowy standard podpisu elektronicznego, opublikowała w sklepie Windows Store aplikację DocuSign przeznaczoną dla Windows 8. Usługa umożliwia szybkie i łatwe zarządzanie prawnie wiążącymi podpisami elektronicznymi z wszelkich dokumentów, umów i kontraktów, z poziomu dowolnych urządzeń działających pod kontrolą Windows 8. Użytkownicy mogą wysyłać swoje dokumenty do podpisu z dowolnej aplikacji przechowującej dane w oparciu o chmurę, jak chociażby SkyDrive, lub bezpośrednio z dysku twardego swojego komputera. Tak podpisane i wysłane dokumenty mogą być w prosty sposób zarządzane.

DocuSign dla Windows 8

Aplikacja jest dostępna do pobrania bezpłatnie. Obecni klienci DocuSign mogą zalogować się do usługi używając dotychczasowych kont. Utworzenie konta dla nowych użytkowników również jest bezpłatne z poziomu aplikacji. Nowi klienci otrzymają możliwość wysłania do pięciu dokumentów.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://microsoft-news.com/wp-content/uploads/2012/10/Docusign-Windows-8-Store.jpg

Polecamy również w kategorii Bezpieczeństwo

Komentarze

Skomentuj

Autor