Dell: Sprzęt z Windows 7 będzie nadal w sprzedaży

Dell: Sprzęt z Windows 7 będzie nadal w sprzedaży

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
09:40
16.10.2012
0 komentarzy
4164 wyświetlenia

Dell ogłosił, że nie zaprzestanie sprzedaży komputerów z Windows 7 po premierze najnowszej wersji tego systemu operacyjnego. Oferta skierowana jest dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. Jak zapewnia jeden z pracowników Della - Alison Gardner - firma w dalszym ciągu migruje swoich klientów biznesowych z systemu Windows XP na Windows 7. Dlatego też Dell nie ma zamiaru wycofywać ze swojej oferty sprzętu opartego na ostatniej edycji tego systemu operacyjnego. Dodatkowo, Dell zaleca, aby klienci nie decydowali się na przej?cie z systemu Windows XP lub 7 na Windows 8, dopóki nie będą do swojej pracy potrzebowali urządzeń dotykowych.

Na takim posunięciu skorzystają również gracze, którzy też będą mogli zakupić nowe komputery z systemem Windows 7 na pokładzie.

Microsoft nie ogłosił jeszcze terminu, w którym producenci mają zakończyć sprzedaż sprzętu z preinstalowanym Windows 7. Komputery z systemem Windows XP zostały wycofane ze sprzedaży w pa?ździerniku 2010 roku, a rok póź?niej wycofano system Windows Vista.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/dell-will-keep-selling-windows-7-pcs-after-windows-8-launch

Polecamy również w kategorii Windows 7

Komentarze

Skomentuj

Autor