Data rozpoczęcia przedsprzedaży Xbox One X nadal nie jest znana

Data rozpoczęcia przedsprzedaży Xbox One X nadal nie jest znana

 Amadeusz Labuda
Amadeusz Labuda
12:58
19.07.2017
0 komentarzy
907 wyświetleń

Znana jest już data premiery i cena Xbox One X, wgląd w parametry techniczne najnowszej konsoli giganta również jest dostępny. Niemniej czegoś tutaj brakuje – nie podana została jeszcze oficjalna data rozpoczęcia przedsprzedaży urządzenia. Jak się okazuje, spowodowane to jest między innymi faktem, że moduł łączności bezprzewodowej nowego Xboxa nie przeszedł jeszcze odpowiednich testów FCC (Federal Communications Comission), przynajmniej oficjalnie. Nie są to jednak jedyne powody, przez które nie można w żaden sposób zamówić omawianego urządzenia.

Jak się okazuje, Microsoft obwieścił bardzo ogólnikowo, że przedsprzedaż jego najnowszej konsoli zostanie zapowiedziana jeszcze w tym roku - jako argumentację przytoczono konieczność przedyskutowania kolejności wydawania gier oraz tego, w jaki sposób usprawnione mają zostać te już istniejące. To zaś sugeruje, że więcej detali dotyczących zamówień przedpremierowych Xbox One X ujawnionych zostanie dopiero podczas targów gamescom mających odbyć się w przyszłym miesiącu.

Nadal nie jest znana dokładna data rozpoczęcia przedsprzedaży Xbox One X

Opóźniające się przedstawienie przez Microsoft planów sprzedażowych dotyczących nowego Xboksa spowodowało nawet, że pojawiły się plotki o przełożeniu premiery samego urządzenia na późniejszy okres. Na szczęście Phill Spencer szybko je rozwiał, wobec czego nie powinno być w tej kwestii jakichkolwiek problemów - konsola powinna trafić do sprzedaży zgodnie z zapowiedziami.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/possible-xbox-one-x-wireless-module-passes-through-fcc?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+neowin-main+%28Neo

Polecamy również w kategorii Xbox One X

Komentarze

Skomentuj

Autor