Darmowe minuty w Skype będą aktywowane automatycznie w Office 365

Darmowe minuty w Skype będą aktywowane automatycznie w Office 365

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
14:53
12.02.2019
340 wyświetleń

W wielu krajach, w tym także w Polsce, gdy kupujemy subskrypcję Office 365, otrzymujemy 60 minut miesięcznie na rozmowy przez Skype’a z ponad 60 krajami na całym świecie. Do tej pory, by korzystać z tej oferty, musieliśmy aktywować ją ręcznie na stronie konta Microsoft. Wkrótce nie będzie to konieczne, o czym już teraz mogą przekonać się Skype Insiderzy.

Microsoft doszedł najwyraźniej do wniosku, że wymaganie dodatkowych działań jest zbędne. W nowej kompilacji Skype Insider (v8.39.76.176) z tej praktyki już zrezygnowano, a Microsoft ogłosił, że minuty będą aktywowane automatycznie u tych, którzy kupują subskrypcję Office 365. Ta sama kompilacja dodaje jeszcze dwie zmiany:

  • Prośba o identyfikator rozmówcy: jeśli nie mamy skonfigurowanego identyfikatora dla połączeń wychodzących i SMS-ów, zostaniemy poproszeni, by się tym zająć. Dzięki temu odbiorcy będą wiedzieć, że to my dzwonimy do nich lub piszemy ze Skype.
  • Nie zapomnimy o niewysłanych wiadomościach: konwersacje z niewysłanymi wiadomościami znajdziemy teraz na górze listy czatów z oznaczeniem wersji roboczych. Możemy szybko do nich wrócić, dokończyć i wysłać.

Wspomniane wyżej nowości będą udostępniane Skype Insiderom stopniowo. Do pozostałych w Skype trafią za jakiś czas.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-will-now-activate-free-skype-minutes-automatically-when-you-buy-a-office-365-subscription/

Polecamy również w kategorii Skype