Darmowa wersja Dragon Ball Xenoverse 2 od jutra na Xbox One

Darmowa wersja Dragon Ball Xenoverse 2 od jutra na Xbox One

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
19:40
19.03.2019
529 wyświetleń

Nie lada gratka dla fanów wiecznie żywego uniwersum Dragon Ball! Bandai Namco zapowiedziało dziś rano, że specjalna darmowa wersja Dragon Ball Xenoverse 2 ukaże się jutro na Xbox One. Dragon Ball Xenoverse 2 Lite to w zasadzie wersja free-to-play oryginalnej gry, ale z przyzwoitą dozą dostępnej zawartości, zarówno w trybie fabularnym, jak i sieciowym.

"DRAGON BALL XENOVERSE 2" zapewnia graczom niezrównane przeżycia ze świata DRAGON BALL! Opracuj własną postać, wykreuj idealnego awatara, trenuj, by uczyć się nowych zdolności, i pomagaj rozgramiać nowych wrogów, by przywrócić serii DRAGON BALL jej pierwotną historię. Dołączaj do 300-osobowych grup graczy z całego świata w nowym regionie Conton City i walcz: z nimi bądź u ich boku. A teraz możesz zapoznać się z częścią kluczowych elementów "Xenoverse 2" za darmo dzięki wersji "DRAGON BALL XENOVERSE 2 Lite"!

Podstawowa wersja gry na Xbox One w Microsoft Store to koszt rzędu 289,99 zł. Darmowa wersja Lite zapewnia pierwszych pięć epizodów trybu fabularnego, rozgrywki sieciowe i wszystko, co oferuje Koloseum Bohaterów. Dostępne epizody to “Raditz’s Attack”, “The Saiyan Threat”, “Ruckus on Planet Namek”, “The Ginyu Force Strikes” i “The Galactic Emperor”. Gracze będą mogli wziąć udział w pojedynkach i questach online z opcją rozgrywki przeciw użytkownikom posiadającym pełną wersję gry, jednak już nie w wydarzeniach online i misjach dla ekspertów, które pozostaną domeną wersji płatnej. Współzawodniczyć można będzie też we wspomnianym trybie Koloseum Bohaterów, gdzie dostępna będzie cała zawartość. Poza tym gracze będą mogli przetransferować zapisane dane z wersji Lite do pełnej wersji gry, jeśli zdecydują się ją zakupić.

Zamierzacie dać szanse Dragon Ball Xenoverse 2 Lite? A może już graliście w pełną wersję? Które gry w uniwersum wykreowanym przez Akirę Toriyamę lubicie najbardziej? Dajcie nam znać w komentarzach!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/free-version-dragon-ball-xenoverse-2-lite-is-coming-xbox-one-consoles

Polecamy również w kategorii Gry