Czas na największych wyjadaczy. Co planują EA i Bethesda?

Czas na największych wyjadaczy. Co planują EA i Bethesda?

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
08:09
07.11.2017
0 komentarzy
1049 wyświetleń

Teraz mowa jest o EA Access na Xbox One - subskrybowanej usłudze oferującej dostęp do prawie 50 tytułów od Electronic Arts. Jej koszt to 4,99 USD/miesięcznie. Jej posiadacze zyskają możliwość darmowego, 10-godzinnego przetestowania Star Wars: Battlefront II przed premierą, która nastąpi 17 listopada. Gra otrzyma też aktualizację rozszerzającą dla Xbox One X w 4K i HDR. W takiej samej jakości już teraz dostępna jest także aktualizacja dla Madden NFL 18.

Xbox One X

Po tej prezentacji nowości od EA nadszedł czas na kolejnego branżowego giganta - Bethesda Softworks. Na wydarzeniu jest Pete Hines, VP marketingu i PR z Bethesdy, który opowie o planowanych aktualizacjach dla Xbox One X. Symbol Xbox One X Enhanced (czy - w polskiej wersji językowej - "Ulepszone dla Xbox One X" i "Gry w rozdzielczości 4K") widnieje przy większości wydanych ostatnio przez firmę produkcjach, wliczając w to The Evil Within 2, Dishonored: Death of the Outsider, Fallout 4, Skyrim: Special Edition i (tu Pete został pociągnięty za język przez Larry'ego Hryba) Prey. Przypomnijmy, że ulepszoną wersję otrzyma też mający już swoje lata Oblivion, który debiutował jeszcze na Xbox 360.

Xbox One X

Po spotkaniu z Bethesdą czas na kolejnego dewelopera - PUBG Corp. Oglądamy zwiastun Playerunknown's Battlegrounds w ulepszonej dla Xbox One X wersji HDR. Choć gra debiutuje dopiero w ostatni dzień grudnia, już od 12.12.2017 będzie dostępna na wyłączność w Xbox Game Preview.

Xbox One X

Powoli zbliżamy się do końca relacji, jednak zostało jeszcze kilka ciekawych momentów - zwłaszcza dla fanów motoryzacji i futbolu. Przy okazji - tak prezentuje się pierwszy szczęśliwy nabywca nowej konsoli:

Xbox One X

Ciekawostka - pierwszy nabywca dostał Xbox One X w edycji standardowej, a Larry Hryb zapytał go, czy chciałby Project Scorpio Edition. Oczywiście odpowiedź na takie pytanie może być tylko jedna i tak oto nastąpiła szybka podmianka i niedostępna już edycja konsoli (wszystkie rozeszły się w przedsprzedaży) trafiła do pierwszego właściciela.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.centrumxp.pl/

Polecamy również w kategorii Xbox One X

Komentarze

Skomentuj

Autor