Creators Update dostępny za pośrednictwem Asystenta aktualizacji Windows 10

Creators Update dostępny za pośrednictwem Asystenta aktualizacji Windows 10

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
12:50
28.03.2017
1 komentarz
2943 wyświetlenia

Kompilacja 15063 dziś w nocy ukazała się jako obraz ISO, który - choć dostępny do pobrania z bezpośrednich linków - nie został oficjalnie zapowiedziany przez Microsoft. Pojawia się jednak wiele przesłanek, że to właśnie 15063 jest wydaniem RTM dla zbliżającej się wielkimi krokami aktualizacji Creators Update. Fast Ring dla PC i telefonów, Slow Ring dla PC, Xbox Insider Program i obraz ISO to jednak nie jedyne sposoby pozyskania tego builda.

Nowym sposobem na pozyskanie kompilacji RTM jest Asystent aktualizacji Creators Update, o którym pisaliśmy już przed kilkoma dniami. Początkowo jako wydanie nieoficjalne Asystent wskazywał tylko "aktualną" wersję Windows 10, którą jest build 15063. Nowa (ale wciąż nieoficjalna) wersja asystenta została udostępniona przez użytkownika WalkingCat i teraz - jak zobaczycie na zrzucie ekranu - pozwala już pobrać aktualizację RTM.

Należy pamiętać, że nowa aplikacja nie jest tą samą, którą był asystent dla Anniversary Update. Jeśli teraz uruchomimy starszą wersję asystenta, powie on nam wprawdzie, że używamy najnowszej wersji Windows 10, jednak nie dostarczy opcji aktualizacji.

Microsoft nie potwierdził jeszcze dokładnej daty wydania Creators Update, jednak według zewnętrznych źródeł pierwsza fala aktualizacji rozpocznie się 11 kwietnia.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/windows-10-creators-update-is-now-available-to-install-using-microsofts-update-assistant

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

  • ja 20:32 28.03.2017

    witam własnie zrobiłem aktualizację za pomocą tego kreatora (wczoraj nie było to możliwe). jeśli ktoś chce skorzystać z nowej windy to polecam.

Skomentuj

Autor