Cortana będzie zintegrowana z Dynamics CRM 2015

Cortana będzie zintegrowana z Dynamics CRM 2015

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
15:08
05.11.2014
0 komentarzy
2644 wyświetlenia

Wirtualna asystentka użytkownika Windows Phone od miesięcy staje się coraz lepsza. Niektóre z jej możliwości zostały wprawdzie zaimplementowane w wybranych aplikacjach, niemniej jednak pierwszy kandydat do pełnej integracji - zaraz po Windows Phone 8.1 - wciąż oczekuje na swoją premierę. Cortana dołączy do oprogramowania biznesowego Microsoft Dynamics CRM.

Podczas konferencji Convergence 2014 w Barcelonie Microsoft zapowiedział kolejną generację Dynamics CRM, systemu zarządzania relacjami z klientem. Wchodzi on w skład szerszego pakietu Dynamics NAV, który oferuje wszechstronne funkcje biznesowe. Dynamics CRM 2015 zyska znaczące uaktualnienia, wliczając w to m. in. optymalizację dla urządzeń dotykowych.

CRM

Co istotne, Dynamics CRM 2015 zostanie zintegrowany z Cortaną. Oznacza to, że użytkownicy programu będą mogli zapisywać zadania, terminy spotkań i przypomnienia, oraz korzystać z innych funkcjonalności, które asystentka oferuje użytkownikom Windows Phone 8.1. Kiedy premiera? Już niebawem. "Microsoft Dynamics CRM 2015 zostanie udostępniony w grudniu 2014 r. Nowe wydanie zostało zaprojektowane i zaadresowane do rosnących potrzeb biznesowych firm i ich klientów, pozwalając przełamać bariery pomiędzy działami i współpracować jak nigdy wcześniej." - pisze Microsoft.

"Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do bezpłatnej wersji próbnej i poznać zalety systemu CRM" - czytamy na stronie Microsoft Dynamics. Obecnie najnowsza dostępna wersja - CRM 2013 - pochodzi z listopada 2013 r. CRM 15 z nowymi funkcjonalnościami trafi na rynek w przyszłym miesiącu. Microsoft zapowiedział zniżki dla subskrybentów Office 365.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/cortana-integration-coming-to-dynamics-crm-2015

Polecamy również w kategorii Inne programy

Komentarze

Skomentuj

Autor