Coraz trudniej przystąpić do programu Xbox One Preview

Coraz trudniej przystąpić do programu Xbox One Preview

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
15:49
26.08.2015
2 komentarze
1906 wyświetleń

Xbox One Preview to trwająca od dłuższego czasu inicjatywa, zrzeszająca największych fanów konsoli. Działa to mniej więcej na podobnej zasadzie, jak program Windows Insider w Windows 10. Uczestnicy programu poglądowego mogą testować nowe funkcjonalności, nim trafią one (często wiele miesięcy później) do oficjalnych aktualizacji systemu. Okazuje się, że zainteresowanie programem jest tak duże, że wkrótce limit użytkowników może zostać przekroczony.

Nie jest tajemnicą, że samo przystąpienie do zamkniętego programu Xbox One Preview nie było specjalnie trudne, tym niemniej wymagało otrzymania specjalnego zaproszenia. Jak wynika z niedawnego wpisu na Forum Xbox, liczba nowych zaproszeń zostanie wkrótce zredukowana. Program poglądowy przyniósł znacznie lepsze rezultaty, niż początkowo zakładano, dlatego też nowi uczestnicy nie są już tak potrzebni. Ponadto ich liczba dochodzi powoli do przewidzianego maksimum. Oznacza to, że przystąpienie do Xbox One Preview będzie odtąd trudniejsze, niż kiedykolwiek.

Xbox One

"Dzięki potężnemu odzewowi ze strony naszych fanów, program Xbox Preview osiągnął już pułap, bliski przepełnienia. Mając to na uwadze, powoli zmniejszamy liczbę nowych osób, które akceptujemy jako testerów. Jesteśmy wdzięczni za spore zainteresowanie, które dotąd otrzymaliśmy, i zamierzamy wkrótce podzielić się kolejnymi szczegółami, dotyczącymi szansy [uczestnictwa w programie] poglądowym" - głosi komunikat Microsoftu.

Xbox One Preview to nie tylko nowości w zakresie czysto technicznym. Gwoździem programu stała się wsteczna kompatybilność z Xbox 360. Daje to uczestnikom możliwość grania w wybrane tytuły, ekskluzywne dla konsoli wcześniejszej generacji. Funkcja ta zostanie udostępniona wszystkim posiadaczom Xbox One dopiero w listopadzie. Microsoft ogłosił również, że gdy ukaże się Windows 10 dla Xbox One, uczestnicy programu poglądowego otrzymają do niego dostęp jako pierwsi.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/xbox-one-preview-program-is-nearing-capacity

Polecamy również w kategorii Xbox One

Komentarze

  • cybuch 23:59 26.08.2015

    Czemu nie zmienil mi sie wyglad jak mam preview?

  • serumart 22:40 31.08.2015

    Cybuch.. dałbyś zapro do preview? Jki masz Gamertag?

Skomentuj

Autor