Co z tymi Sets? Kolejne opóźnienie. To był tydzień z Microsoft #20

Co z tymi Sets? Kolejne opóźnienie. To był tydzień z Microsoft #20

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
14:45
29.06.2018
0 komentarzy
410 wyświetleń

No niestety, wszystko wskazuje na to, że w Redstone 5 nie ujrzymy wyczekiwanych Kart aplikacji, które miały być przecież prawdziwą rewolucją. Kiedyś z pewnością się pojawią, lecz będziemy musieli jeszcze trochę na nie poczekać. Jak długo? O tym właśnie między innymi powiemy w najnowszym odcinku To był tydzień z Microsoft. A to oczywiście nie wszystko!

To był tydzień z Microsoft!

Opowiemy też o najnowszej aktualizacji Redstone 5 w programie Insider - co nowego ona przynosi, ale również o tym, co zostało usunięte z tej kompilacji. Bo zniknęła, na jakiś czas, jedna bardzo ważna rzecz. Wspominamy ponadto o dalszej ekspansji nowej wersji Wiadomości Microsoft, tym razem na desktopach. Jest też temat urodzinowy, bo jeden z najbardziej znanych i lubianych systemów Windows miał właśnie okrągłe urodziny! Który? Tego dowiecie się z naszego filmu! Zapraszamy do oglądania.

Zapraszamy też serdecznie na specjalny Live, który już w poniedziałek odbędzie się na naszym fanpage'u na Facebooku. Zachęcamy do udziału, będzie można zadawać pytania i aktywnie uczestniczyć w dyskusji. Aby nic Wam na pewno nie umknęło, warto nas śledzić na Facebooku, Instagramie oraz na Twitterze.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Kwbx451mcNA

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

Skomentuj

Autor