Co z tym Edge? Microsoft zaprasza na Edge Web Summit 2017

Co z tym Edge? Microsoft zaprasza na Edge Web Summit 2017

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
15:52
21.06.2017
1 komentarz
1129 wyświetleń

Do bogatego kalendarium wydarzeń Microsoftu w tym roku dopisujemy kolejną pozycję. Firma ogłosiła szczegóły tegorocznej konferencji Edge Web Summit, która tym razem odbędzie się nieco później niż dwie poprzednie edycje, bowiem dopiero 13 września. Miejsce konferencji to Seattle, a więc całkiem blisko siedziby Microsoft w Redmond, w stanie Waszyngton. Czego spodziewać się po konferencji i - przede wszystkim - czego spodziewać się po samym Edge?

Edge Web Summit to swego rodzaju przystanek, na którym poznać można wszystkie istotne nowości i zapowiedzi związane z siecią w Windows 10. Microsoft ogłosił, że 13 września będzie dniem po brzegi wypełnionym energetyzującymi sesjami technicznymi, podczas których z bliska spojrzymy na przyszłość przeglądarki Edge i jej istotnych komponentów - EdgeHTML, silnika Chakra JavaScript i tych związanych z doświadczeniem użytkownika.

Microsoft wprowadza nas w dalsze szczegóły: "Dowiecie się, jak używać nowych, ekscytujących funkcji platformy web, takich jak Service Worker, Web Authentication i CSS Grid, by budować nowoczesne, wydajne doświadczenia z możliwościami zbliżonymi do natywnych. Będziecie mieli też szansę wypróbowania następnej generacji doświadczeń opartych na technologiach Progressive Web Apps, WebVR i nie tylko. Co najlepsze, podczas wydarzenia i po jego zakończeniu zyskacie świetne możliwości networkingu. Zdobędziecie nowych przyjaciół i cenne znajomości z deweloperami-pasjonatami ze społeczności webowej Seattle i całego świata. Poznacie też zespół twórców Microsoft Edge i upewnicie się, że wasz głos zostanie usłyszany, jako że obieramy kurs na kolejne wydania".

Nam pozostaje zakreślić sobie 13 września w tegorocznym kalendarzu i podzielić się z Wami wszystkimi interesującymi zapowiedziami z Microsoft Edge Web Summit 2017. Rejestracja na konferencję zostanie uruchomiona w przyszłym miesiącu na stronie Microsoft Edge Developer.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://blogs.windows.com/msedgedev/2017/06/20/save-the-date-edge-web-summit-2017-september-13th-seattle/#Fv2dPmiCdzhKUrWY.97

Polecamy również w kategorii Edge

Komentarze

  • Ciekawy 19:35 25.06.2017

    Macie gdzieś może takie kalendarium Microsoftu gdzie są zaznaczone wszystkie buildy, eventy, xbox, spotkania i żeby było można dodać to do swojego kalendarza Outlook?

Skomentuj

Autor